Połącz się z nami

Ewa Kasprzyk z narzeczonym planują bajkowy ślub! Znamy ich plany!

Ewa Kasprzyk w nowym programie TVN Power Couple z narzeczonym Michałem Kozerskim

Z życia gwiazd

Ewa Kasprzyk z narzeczonym planują bajkowy ślub! Znamy ich plany!

Ewa Kasprzyk ma na swoim koncie długoletnie małżeństwo. Niemniej jednak drogi z jej byłym mężem rozeszły się pewien czas temu, a teraz aktorka układa sobie życie na nowo. Zobaczcie, jak prezentuje się jej nowy wybranek oraz gdzie zakochani planują ceremonię ślubną. Ewa Kasprzyk z narzeczonym planują bajkowy ślub!

Ewa Kasprzyk to polska aktorka, teatralna, telewizyjna i filmowa. Swoją karierę rozpoczęła w 1980 roku. Na swoim koncie ma wiele ról zarówno w serialach, jak i filmach na wielkim ekranie. Ewa od 6 marca do 8 maja 2015 roku brała udział w tanecznym programie emitowanym przez telewizję Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie u boku Jana Klimenta zajęła 4 miejsce.

View this post on Instagram

A post shared by Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Życie prywatne Ewy Kasprzyk

Aktorka była żoną Jerzego Bernatowicza, z którym związana była ponad 35 lat. Owocem miłości Ewy i Jerzego jest córka – Małgorzata, która przyszła na świat w 1987 co oznacza, że w tym roku skończy 34 lata. Rozwód małżeństwa odbył się z klasą, bez publicznego prania brudów.

Nowa miłość aktorki – Michał Kozerski

Nowym wybrankiem aktorki jest Michał Kozerski, którego Ewa poznała w egzotycznej Turcji. Kasprzyk szybko zdobyła serce mężczyzny, który zdecydował się na stały powrót do kraju. Do tej pory aktorka nie wypowiadała się dużo na temat swojego nowego wybranka, a w sieci na próżno było szukać ich wspólnych zdjęć.

Teraz jednak Kasprzyk i Kozerski postanowili wziąć udział w nowym programie, który zobaczymy niebawem w programie emitowanym przez kanał TVN Power Couple.

Przypominamy – Power Couple to program, w którym weźmie udział siedem znanych i lubianych par, które zamieszkają ze sobą w jednej willi. Widzowie będą świadkami nie tylko perypetii wynikających ze wspólnego zamieszkania pod jednym dachem, ale również wyzwań, na które zostaną wystawieni. Program ma swoją premierę już dzisiaj o godzinie 20:00.

Zobacz także: Oliwier Janiak pokazał niepublikowana wcześniej kadry z „Power Couple”.

Plany ślubne

To właśnie tam Ewa pierwszy raz zaprezentowała swojego ukochanego oraz pokaże łączące ich uczucie. Na oficjalnym profilu na Instagramie reality-show czytamy:

„@ewa.kasprzyk i Michał Kozerski. Zakochani są razem od dwóch lat i długo ukrywali się ze swoim uczuciem. Para ma już wstępne ślubne plany. Ceremonia ma odbyć się w Afryce – najprawdopodobniej w RPA lub w Mozambiku. Czarny Kontynent jest ulubionym kierunkiem Kozerskiego. Natomiast Ewa Kasprzyk zdecydowanie lepiej czuje się w Tajlandii.”

W rozmowie z Jastrząbpost zdradziła więcej szczegółów na temat ceremonii ślubu, które planują z ukochanym. Jak się okazuje zakochani mają zamiar zorganizować aż trzy śluby – w Polsce, Tajlandii i Afryce!

„Wyobrażam sobie piękny ślub. Przede wszystkim wyobrażam sobie scenerię – może to być brzeg morza, gdzieś w Afryce z ludnością tubylczą. Nasi znajomi. To jest tak – ślub jest nasz, ale wesele jest dla znajomych. Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić 3 wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce.”

Spodziewaliście się, że Ewa Kasprzyk ma tak ogromne plany ze swoim narzeczonym? Czujemy, że każdy ślub będzie zorganizowany w bajkowym klimacie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry