Połącz się z nami

Olivier Janiak pokazał ujęcia z „Power Couple”! Kiedy premiera programu?

Olivier Janiak Power Couple

Rozrywka

Olivier Janiak pokazał ujęcia z „Power Couple”! Kiedy premiera programu?

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego programu o nazwie „Power Couple”, w którym zobaczymy zmagania znanych par. Na czym polegają zasady produkcji i kiedy zobaczymy pierwszy odcinek? Poznajcie szczegóły!

TVN rusza z nową produkcją! Nie zabraknie emocji, szczerych uczuć jak i wyzwań, którym będą musiały sprostać znane i lubiane pary z polskiego show-biznesu. Program „Power Couple” poprowadzi Olivier Janiak.

Zasady programu „Power Couple”

„Power Couple” to program, w którym nie zabraknie prawdziwych emocji i uczuć. Widzowie będą świadkami przezwyciężania lęków jak i wiary w drugiego człowieka. W produkcji biorą udział znane pary, które wierzą w swoją miłość i są gotowe na nowe wyzwania. Uczestnicy programu przez 3 tygodnie będą mieszkać w jednym domu. Każdego dnia będą mieli do wykonania 3 zadania – skierowane do mężczyzn, kobiet i dla par. Ponadto, partnerzy będą musieli obstawiać, czy druga połówka poradzi sobie z danym zadaniem. Para, która zgromadzi w puli najmniej pieniędzy, będzie zagrożona. Ponadto do strefy zagrożenia trafią również osoby, które najgorzej poradzą sobie z zadaniem przeznaczonym dla par. Pozostali uczestnicy zadecydują, kto odpadnie z programu. Zwycięska para wygra wszystkie pieniądze, które zostały zebrane podczas zakładów.

Premiera „Power Couple” odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 marca, na antenie TVN, o godzinie 20:00.

Uczestnicy

W programie wystąpi 7 znanych par:

Olivier Janiak pokazał ujęcia z programu

Olivier, prowadzący program, za pośrednictwem Instagrama podzielił się niepublikowanymi wcześniej kadrami z „Power Couple”. Pokazał część zadania, z którym zmierzą się uczestnicy.

„to piękny program o miłości różnych jej obliczach i odcieniach / zabawny, wzruszający, zaskakujący / lepszy niż każda komedia romantyczna, bo prawdziwy, nie wyreżyserowany” – czytamy w poście Oliviera.

Planujecie oglądać „Power Couple”? Macie swoich faworytów?

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry