Ewa Wachowicz bez makijażu – 50-latka zachwyca w naturalnej wersji!

18 grudnia 2020
Przez: : MC

Ewa Wachowicz bez makijażu! Na swoim Instagramie pokazała przygotowania do najnowszej sesji zdjęciowej. Internauci nie kryją zachwytu. Zobacz, jak się prezentuje!

Ewa Wachowicz to znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna, modelka, Miss Polonia oraz laureatka wielu nagród w konkursach piękności. Urodziła się 19 października 1970 roku w Gorlicach. Co ciekawe, była również rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka. W 1992 roku została laureatką konkursu Miss Polonia, a następnie reprezentowała nasz kraj podczas Miss Świata. Otrzymała wówczas nagrodę 3. wicemiss. Zajęła także 1. miejsce podczas konkursu World Miss University. Jakiś czas temu Ewa pokazała zdjęcia z czasów, kiedy wygrywała konkursy piękności. Zdjęcia z tych wydarzeń znajdziecie TUTAJ.

Ewa w pełni poświęciła się swojej pasji jaką jest gotowanie. Od lat prowadzi swoje kulinarne programy, m.in. “Ewa gotuje” czy “Domowa kawiarenka”. Co więcej, swoimi pomysłami na potrawy dzieli się również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydała także wiele książek kulinarnych, wydanych nakładem własnego wydawnictwa Ewa Wachowicz – PROMSS. Wystąpiła również w “Tańcu z gwiazdami”, “Tylko nas dwoje. Just the Two of Us” oraz jako jurorka w “Top Chef”. Ewę mogliśmy również zobaczyć w jednym z odcinków “Niani”, gdzie zagrała gościnnie.

Ewa Wachowicz bez makijażu!

Ewa aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty. Co ciekawe, jej profil cieszy się dużym zainteresowaniem i obserwuje go aż 155 tys. osób! W jednym z najnowszych postów Ewa pokazała, jak wyglądają przygotowania do jej najnowszej sesji zdjęciowej. Ewa Wachowicz pokazała się bez makijażu! W opisie napisała:

“Poranek…namalują, uczeszą i do roboty😃😊Dobrego dnia😘”

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali Ewę komplementami i miłymi słowami. Wśród nich czytamy:

“Pięknie 😍 a ja muszę wszystko sama…😂😂”

“ale loki ☺️😘 trzy wspaniale wyjątkowe kobiety na zdjęciu 👍🙌

“Cudnie, cudownie, miłego dnia💙💙”

A jak Wam podoba się Ewa Wachowicz bez makijażu? My jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz