Połącz się z nami

Ewelina Lisowska pokazała swoje młodsze siostry! Podobne do niej?

Z życia gwiazd

Ewelina Lisowska pokazała swoje młodsze siostry! Podobne do niej?

Na profilu społecznościowym popularnej wokalistki, Eweliny Lisowskiej, pojawiła się fotografia z dwiema dziewczynami. Jak się okazało, są to młodziutkie siostry piosenkarki! Na pierwszy rzut oka nie są do siebie w ogóle podobne. Jednak wystarczy uważnie się przyjrzeć! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Miłego dnia! ☺️✨

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Lisowska, od jakiegoś już czasu jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Swoją karierę muzyczną zawdzięcza występowi w programie typu talent show. Na swoim koncie ma już kilka płyt. Piosenkarka jest rozchwytywana, przez co ma coraz więcej obowiązków. Jednak jak możemy się przekonać, jest ona bardzo związana ze swoja najbliższą rodziną, która nie jest najmniejsza.

Piosenkarka pochodzi z bardzo licznej rodziny. Ma ona dwie siostry Aleksandrę i Alicje oraz brata Krzysztofa. Na co dzień rodzeństwo Eweliny unika rozgłosu i nie udziela się w show-biznesie. Ewelina nie raz mogła jednak liczyć na towarzystwo sióstr, podczas niejednego jej koncertu. Artystka co jakiś czas umieszcza na swoim Instagramie, zdjęcia ze swoim rodzeństwem. Tym razem pokazała nam swoje siostry, które po dłuższym przyjrzeniu się, są do niej bardzo podobne!

Jak sama podpisała fotografię, trio Lisowskich wystąpiło w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.
„Dziś w programie zadebiutowałyśmy jako trio. Siostry Lisowskie”.

Jak możemy zauważyć, 18-letnia Aleksandra to tak naprawdę blond kopia Eweliny. Jest tak samo drobna i bardzo zgrabna. Siostry Lisowskie mają praktycznie takie same nosy oraz podobny kształt brwi i ust.

Jednak 12-letnia Ala, bardzo przypomina Ewelinę w czasach, kiedy piosenkarka nie wyglądała tak atrakcyjnie, jak na tym zdjęciu. O jej przemianie sprzed 12 lat pisaliśmy tutaj- LINK.

Porównując zdjęcie Ali i Eweliny z młodości, można dostrzec ten sam nieśmiały uśmiech i nos. Najmłodsza z Lisowskich ma zatem idealny przykład, którym są jej siostry, jak z brzydkiego kaczątka można zmienić się w łabędzie!

Na wcześniejszym zdjęciu, które również możemy znaleźć na profilu piosenkarki, widzimy, że siostry z biegiem lat stają się coraz bardziej podobne do Eweliny i bez dwóch zdań cała trójka prezentuje się świetnie!

View this post on Instagram

Sisters ?❤️

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

A Wy co myślicie o Aleksandrze i Alicji? Podobne do Eweliny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry