„Fame MMA 11”: Patrycja Wieja po walce zdecydowała się na honorowy gest! BRAWO!

3 października 2021
Przez: : J.J

Patrycja Wieja zaliczyła wczoraj swój debiut w wydarzeniu Fame MMA 11, gdzie została przeciwniczką Karoliny Brzuszczyńskiej. Choć zwyciężczyni pierwszej edycji programu Projekt Lady przegrała zdecydowała się na honorowy gest, który zachwycił widzów. Poznajcie szczegóły.

Kto zawalczył na Fame MMA 11?

Wczojszego wieczoru widzowie byli świadkami jedenastej gali wydarzenia Fame MMA. W oktagonie zobaczyliśmy wielu zawodników, a wśród nich nie mogło zabraknąć gwiazd tego widowiska, którzy na swoim koncie mają już kilka walk w oktagonie.

Walka wieczoru należała do Borysa Mańkowskiego i Normana Parke. Choć Panowie dawali z siebie wszystko to Borys był mocniejszy w tym pojedynku, ostatecznie wygrywając z przeciwnikiem.

Damska walka

Jedyną z damskich walk podczas Fame MMA 11 był pojedynek pomiędzy Karoliną Brzuszczyńską znaną jako Way of blonde oraz Patrycją Wieją, którą kojarzycie z programu Projekt Lady.

Zobacz także: Marcin Dubiel o zarobkach na Fame MMA

Choć dla wielu osób faworytką w tym starciu ze względu na doświadczenie i umiejętności od samego początku była Karolina trzeba przyznać, że Patrycja Wieja pokazała ogromne serca do walki.

Zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady dzielnie walczyła z przeciwniczką. Jednogłośną decyzją sędziów to jednak Karolina Brzuszczyńska została wygraną.

Patrycja Wieja
Patrycja Wieja – zawodniczka Fame MMA 11

Honorowy gest Patrycji

Patrycja po walce podziękowała swojej rywalce i zdecydowała się na honorowy gest, który zaskoczył zebranych. Wieja poinformowała, że przekazuje swoje wynagrodzenie z Pay Per View na leczenie brata swojej przeciwniczki, który choruje na białaczkę.

Po walce Patrycja przeprosiła swoich fanów za swoją przegraną. Ci jednak nie tylko podziękowali dziewczynie za piękną walkę, ale i pogratulowali za wspaniały gest:

“Dałyście piękna walkę i podziwiam za wspaniały gest dotyczacy ppv z twojego reflinka ❤️”

“Byłaś wielką.. I wielki Szacunek 🙌🙌❤️❤️🔥🔥🔥”

“Naprawdę dobra walka! 🔥 i super zachowanie na końcu 👏”

Karolina Brzuszczyńska również podziękowała swojej rywalce:

“Pati, dziekuje ❤️ 🙏🏻”

Patrycja Wieja
Patrycja Wieja po Fame MMA

My również uważamy, że Patrycja zachowała się niezwykle honorowo przekazując wynagrodzenie na tak szczytny cel! A Wy?

Źródło: Instagram Patrycji Wieji

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz