Połącz się z nami

„Farma”: Monika Idzikowska nie wstydzi się swojego ciała! Pokazuje bardzo odważne fotki

Monika Idzikowska z Farmy ma na swoim koncie odważne zdjęcia

Moda i uroda

„Farma”: Monika Idzikowska nie wstydzi się swojego ciała! Pokazuje bardzo odważne fotki

Monika Idzikowska to jedna z nowych bohaterek programu Farma, który już za parę dni będzie miał swoją premierę w telewizji. Co ciekawsze, jedna z uczestniczek, która sprawdzi swoje możliwości w reality-show lubi dzielić się z internautami swoimi odważnymi fotkami. Musicie to zobaczyć.

Program Farma

Programy typu reality-show cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Kolejne tytuły zbierają przed szklanymi odbiornikami masę widzów, którzy chętnie oglądają poczynania uczestników i dopingują im w drodze do zwycięstwa. 17 stycznia premierę będzie miał program Farma, który poprowadzi Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Zobacz także: Zasady programu Farma

Program Farma będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na stacji Polsat. Uczestnikami będą zwykli ludzie, którzy zgłosili się do programu by sprawdzić swoje siły w wymagających warunkach. Bohaterzy Farmy zamieszkają w Puszczy Noteckiej, gdzie będą musieli zadbać o swoje gospodarstwo oraz o znajdujące się na nim zwierzęta. Wielkim wyzwaniem będzie również zorganizowanie pożywienia oraz inne uroki wsi. Jak donosi portal Wirtualnemedia:

„W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku 20-55 lat, którzy zamieszkają w gospodarstwie rolnym. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem będzie wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku będzie rejestrowany przez kamery i mikrofony”

Zobacz także: Pierwszych uczestników programu Farma

Prowadzące program Farma

Odważne zdjęcia uczestniczki

Do programu zgłosili się różni ludzie, których różni od siebie sposób bycia, zawód i spojrzenie na świat. Jedną z uczestniczek będzie Monika Idziakowska, która prowadzi bardzo aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie Moniki nie tylko zobaczycie zwykłą codzienność i zdjęcia z profesjonalnych sesji fotograficznych ale przede wszystkim odważne fotki, na które nie odważyłaby się niejedna z Was.

Monika, nowa uczestniczka programu Farma lubi eksponować swoje ciało w kusych strojach. Sami zobaczcie!

Myślicie, że Monika poradzi sobie na Farmie?

Źródło: Instagram Moniki Idzikowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry