„Farma” odc. 5: Zacięta walka o pozostanie w programie. Kto odpadnie?

21 stycznia 2022
Przez: : J.J

Pierwsza eliminacja wywołała wielkie poruszenie wśród uczestników, ale również wśród widzów. Do walki o to, by zostać na farmie, stanęli Zima, Tomasz oraz jedna z uczestniczek wybrana przez Kingę. Zobaczcie co się wydarzyło.

Nowy odcinek Farmy

W nowym programie Farma z odcinka na odcinek coraz więcej się dzieje. Do grona uczestników dołączyła kolejna uczestniczka – Gosia. Nowa farmerka, która jest bardzo atrakcyjną kobietą już na wstępie musiała zmierzyć się z krytyką damskiej części grupy:

„Następna dziunia” – stwierdziła Iza widząc po raz pierwszy Gosię.

Zobacz także: Gosia z Farmy skrytykowana przez uczestniczki. Widzowie oburzeni!

Zagrożenie poczuła również Kinga, która wyraźnie wyczuła konkurentkę w nowej uczestniczce. Atrakcyjna, nowa farmerka zapewne spodobała się Kubie, do którego Kinga od samego początku poczuła “miętę”.

Zobacz także: Kinga i Kuba z Farmy będą mieli romans?

Gosia z Farmy
Gosia – nowa uczestniczka programu Farma

Na farmie dochodzi do coraz większych spięć pomiędzy uczestnikami. Szczególnie czuć gęsty klimat, który dzieli młodsze i starsze pokolenie. Farmerzy coraz śmielej wypowiadają swoje zdanie na dany temat i atakują pozostałych uczestników. Mieszkańcy farmy podzielili się również na dwie grupy: osoby, które rządzą kuchnię i resztę ekipy.

Eliminacje – kto odpadł z programu?

Na ten moment czekało wiele fanów nowego reality-show. O tym, kto odpadnie z programu miał zadecydować pojedynek między Tomkiem i Zimą. Trzecia osoba miała zostać wybrana przez zastępczynię Farmera Tygodnia – Kingę. Farmerka wybrała Kinię, co było nie lada zaskoczeniem. Kinga wybrała swoją imienniczkę, z którą od początku miała bardzo dobry kontakt. Wytypowana farmerka nie kryła łez i niezrozumienia tej decyzji.

Zima, Tomasz i Kinia stanęli do walki. Ich zadaniem było przerzucenie ważącego kilkadziesiąt kilogramów gnoju i znalezienie butelki z listem.

Farma Eliminacje
Pierwsze eliminacje w programie Farma

Najlepiej poradził sobie Zima, czym zapewnił sobie udział w kolejnych odcinkach. O tym, kto powinien opuścić program zadecydować mieli pozostali uczestnicy. O tym, kto odpadł jako pierwszy dowiemy się w kolejnym odcinku!

Jak oceniacie decyzję uczestników?

Źródło: Instagram Programu Farma, Materiały prasowe Polsatu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej