Filip Chajzer szczerze – “remont zdemolował mi życie”!

29 stycznia 2020
Przez: : J.J

Popularny dziennikarz Filip Chajzer wyznał szczerze, jak kończą się remonty w polskich domach. Czy ma rację? Filip Chajzer szczerze – “remont zdemolował mi życie”!

Filip Chajzer to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w naszym kraju. Choć mężczyzna ma wielu zwolenników jest również takie grono, które nie może zdzierżyć żartów Chajzera. Dziennikarz jednak, nawet jeśli popełni błąd lub zachowa się w sposób nieprzewidujący złych intencji, potrafi przeprosić na forum i uderzyć się w pierś.

Filip często poprawia humor swoim fanom publikując zdjęcia pełne humoru i oryginalnego żartu. Słynie również z dodawania swoich starych fotografii. Ostatnimi czasy pochwalił się zdjęciem ze studniówki. Fani pełni zachwytu skomplementowali od stóp do głów młodego Filipa – o tym przeczytacie TUTAJ!

Innym razem Chajzer pochwalił się swoją piękną siostrą. Dziennikarz postanowił dodać rodzinne selfie. Fotka bardzo rozbawiła fanów – o tym natomiast TUTAJ!

Filip Chajzer szczerze – “remont zdemolował mi życie”!

Dziennikarz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil śledzi ogromna ilość internautów, blisko 750 tysięcy! Filip często porusza tematy, które obecne są w życiu każdego z nas. Tak stało się i tym razem – Filip rozpoczął temat remontowania mieszkań. Choć tym, którzy tego jeszcze nie doświadczyli, wydaje się, że jest to piękny czas w życiu ludzi. Czas zmian i spełniania małych marzeń. Często jednak kończy się, jak napisał Filip: “frustracją, nerwami, dramatami, a nawet rozwodami”:

“Frustracja, nerwy, dramaty, rozwody… Czyli wszystko to za co kochamy remonty 🚧👷‍♂️🏡 “remont zdemolował mi życie” – jeśli wpisujesz się w to hasło pisz 📝 [email protected]🔥 wpadniemy z kamerą @dziendobrytvn i postaramy się bardziej nie popsuć 🛠️🎥��” – skomentował Chajzer, dodając zdjęcie w mieszkaniu, w którym trwa harmider remontowy.

Fani Filipa zgodzili się z mężczyzną. W komentarzach ukazały się liczne komentarze na temat kłótni odbytych przy remontach:

“Wspólne składanie mebli, to dopiero jest próba ogniowa dla każdego małżeństwa 😉”

“Kiedyś razem z ojcem składałem regał z Ikea, następnego dnia postanowiłem się wyprowadzić 🙃”

“To o mnie 🤷‍♀️🤦‍♀️”

Wy też zgadzacie się z Filipem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej