Filip Chajzer z synem uniknęli katastrofy w Legolandzie! Fani dziennikarza odetchnęli z ulgą

12 sierpnia 2022
Przez: : M.J

11 sierpnia br. doszło do tragicznego wypadku w parku rozrywki Legoland w Guenzburgu. Jak się okazuje, w dniu wypadku w parku rozrywki wraz z synem urlop spędzał Filip Chajzer. Dziennikarz po dramatycznym wypadku zabrał głos na swoim profilu w mediach społecznościowych, aby uspokoić fanów – ”Jakie to wszystko przewrotne– napisał.

Katastrofa kolejki górskiej w Legolandzie

W mediach, 11 sierpnia pojawiła się dramatyczna wiadomość. W parku rozrywki Legoland w Niemczech doszło do wypadku dwóch kolejek górskich, które w pewnym momencie zderzyły się ze sobą. Rannych zostało 31 osób, w tym 15 potrzebowało hospitalizacji. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Legolandu:

Do wypadku doszło, gdy jeden z pociągów mocno zahamował, a drugi w niego wjechał.”

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Walczak zabrała głos po rozstaniu z Chajzerem! To definitywny koniec?

Kilka godzina przed wypadkiem na profilu Filipa Chajzera pojawił się post, w którym poinformował swoich obserwatorów, że wraz z synem wybrali się na męski wypad właśnie do niemieckiego parku rozrywki. Wówczas dziennikarz tryskał dobrym humorem i jak podkreślił:

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest tajemnicza partnerka Chajzera? Już wszystko jasne

Macie takie dni, które moglibyście powtarzać w nieskończoność ? […] Atrakcja jakich wiele w zasięgu auta… a jednak, kiedy patrzę na niczym niezmąconą, szczerą i czystą radość mojego dziecka to nie mieści mi się w głowie, że może istnieć większe szczęście na świecie”.

Kiedy w mediach pojawiła się wiadomość o wypadku, internauci natychmiast chcieli wiedzieć, czy Filip i jego syn są bezpieczni.

Wpis Filipa Chajzera po wypadku w Legolandzie

Filip nie trzymał długo swoich obserwatorów w niepewności. Po pełnym pozytywnych emocji powyższym poście kolejny zaczął słowami:

4 godziny temu pisałem jak bardzo cieszy mnie życie, kiedy mogę sprawić radość mojemu kochanemu dziecku. Życie, które jest tak kruche i nieprzewidywalne. To był LEGOLAND. Ten sam, w którym doszło do katastrofy kolejki górskiej.”

Następnie uspokoił wszystkich i jak zaznaczył:

Jesteśmy cali i zdrowi. Doceniajcie każdą minutę życia. O tym był właśnie poprzedni post pisany w beztroskiej atmosferze wesołego miasteczka. Jakie to wszystko przewrotne. Myślami z rannymi w tym wypadku❤️

Jak do tej pory nie ustalono przyczyny wypadku.

Źródło: Instagram / Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej