Finał „12 kroków do miłości”: Doda jest zakochana! Wyznanie artystki i wpisy fanów nie pozostawiają złudzeń!

4 listopada 2022
Przez: : M.J

Już w sobotę 5 listopada zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu, w którym Doda szuka miłości. Artystka ma za sobą dwanaście randek, a teraz przyjdzie czas na podjęcie decyzji, z którym z mężczyzn chce wybrać się na romantyczny weekend. W sieci pojawiło się nagranie, na którym słyszymy, że Rabczewska ponownie jest zakochana. Czy znalazła upragnioną miłość w programie 12 kroków do miłości?

Doda. 12 kroków do miłości

Nowy program stacji Polsat z Dodą w roli głównej pozwolił fanom artystki jeszcze lepiej ją poznać. Widzom natomiast pokazał, że osoby popularne pomimo sławy i rozgłosu również zmagają się z wieloma problemami. Rabczewska w programie 12 kroków do miłości odbyła dwanaście randek z potencjalnymi partnerami do jej serca, których wybrali dla niej eksperci.

ZOBACZ TAKŻE: Doda nie wytrzymała! Przerwała wywiad z Wojewódzkim i Kędzierskim po kilku minutach!

Po każdym spotkaniu Doda dzieliła się swoimi przemyśleniami z psychologiem Leszkiem Mellibrudą, a ostatecznie do drugiego etapu zaprosiła trzech kandydatów. Daniel, Jarek oraz Stefan mieli okazję jeszcze raz spotkać się z Dorotą i spędzić z nią czas. Choć panowie pokazali się z jak najlepszej strony, to do piosenkarki będzie należała decyzja, z którym z nich spędzi romantyczny weekend. Niemniej jednak Rabczewska początkowo miała opory i nie chciała wybrać żadnego z nich.

“Nie dam rady. Aż mi się chce płakać i krzyczeć. Nikt mnie nie zmusi, żebym trzy dni spędziła z kimś, z kim widziałam się dwa razy. Nie chce mi się dotykać ludzi, których nie znam. To nie jestem ja”

Ostatecznie po namowach dr Leszka Mellibrudy zmieniła zdanie. W zapowiedzi finałowego odcinka z ust artystki padły również słowa, że jest zakochana. Czy to oznacza, że któryś z kandydatów skradł jej serce?

ZOBACZ TAKŻE: Doda ostro o swoich kandydatach. Mocno oberwało się ginekologowi

W kim zakochana jest Doda?

Choć nawet przyjaciele nie wierzyli w sukces programu i sama Rabczewska miała obawy przed wzięciem w nim udziału, to w zapowiedzi finałowego odcinka padają z jej ust słowa, że jest zakochana.

“Jestem zakochana”- słyszymy z ust Rabczewskiej.

W komentarzach pod nagraniem pojawiło się wiele wpisów, w których internauci nie mają wątpliwości, że komuś faktycznie udało się skraść serce Dody.

“Stwierdza, że jest zakochana, a ponoć jest już w związku z kimś, więc nie wiadomo, o co tu chodzi”

“No ona już od paru dobrych tygodni z kimś jest, nie wiem ile czasu to było kręcone, ale myślę, że już dawno miała chłopa”

“Dariusz Pachut to prawdopodobnie jej nowa miłość 😍. Byli w październiku razem w górach, ale już w maju byli razem widywani ;)”- czytamy w sieci.

Jaki będzie finał programu z Dodą w roli głównej? Którego z kandydatów wybierze? W sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, że Rabczewska widywana była z byłym partnerem Doroty Gardias. Czy to właśnie w nim jest zakochana?

Jak myślicie?

Źródło: Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej