Połącz się z nami

Friz z Ekipą u Kuby Wojewódzkiego – kiedy emisja odcinka?

Friz z Ekipą u Kuby Wojewódzkiego

Rozrywka

Friz z Ekipą u Kuby Wojewódzkiego – kiedy emisja odcinka?

Najwięksi idole młodego pokolenia, czyli Friz wraz z Ekipą pojawią się w najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego. Na kanapie u showmana zasiądzie także Natalia Szroeder. Kiedy emisja odcinka? Poznajcie szczegóły!

Friz i Ekipa

Friz, a właściwie Karol Wiśniewski wraz z Ekipą to najwięksi idole polskich nastolatków. Ich filmy w serwisie YouTube cieszą się milionowymi odsłonami, a jakakolwiek ich działalność szybko okazuje się hitem. Co więcej, Friz uznawany jest za najbogatszego youtubera w naszym kraju. Może pochwalić się ponad 4-milionową publiką, a liczba fanów stale się powiększa. Członkowie ekipy to prawdziwi biznesmeni, którzy prowadzą również własne marki, cieszące się nie tylko popularnością, ale i licznymi rekomendacjami.

Warto również wspomnieć o ostatniej współpracy Ekipy z lodami Koral. Na próżno ich szukać w sklepach, ponieważ wszystkie wyprzedają się w ekspresowym tempie. Żeby tego było mało, same papierki po lodach możemy kupić na allegro za… tysiące złotych.

Zobacz także: Lody Ekipy ogromnym hitem – puste opakowania można kupić za krocie

Najnowszy odcinek Kuby Wojewódzkiego

Program Kuby Wojewódzkiego od lat jest hitem stacji TVN. Polski showman zaprasza do siebie największe gwiazdy, a w ich rozmowach nie brakuje kontrowersji. W najnowszym odcinku, wyemitowanym już dziś, 13 kwietnia o godzinie 22:30 pojawią się m.in. Friz, Mateusz Trąbka i Natalia Szroeder. Co więcej, w programie Kuby będzie miała miejsce premiera najnowszej piosenki Ekipy.

„Młodość jest doskonała gdyż przydarzyła mi się pod koniec życia…😎🤪😵 Dziś u mnie @natalia_szroeder oraz @trombabomba & @patec_wariatec Kto nie zna ten trąba… 🎬” – napisał w poście zapowiadającym odcinek Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki ze swoimi gośćmi

Pod postem Kuby pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili, że Wojewódzki mimo różnicy pokoleń potrafi znaleźć wspólny język z tak młodymi ludźmi.

„Fajnie, że stawiasz na młodych, zdolnych, pyskatych, wygadanych, totalnie ogarniętych. To jest ta fajna nasza młodzież! 👌🙏💖”

„Kubuś się wtapia jak złoto 😍 piękno znalezienia wspólnego języka że wszystkimi, prawdziwa sztuka! 🔥”

„Ogień totalny 🔥🔥” – czytamy w komentarzach.

Planujecie oglądać?

źródło: Instagram Kuba_wojewodzki_official, Ekipa_friza

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry