Friz zostawił Wersow!? Zdradził, z kim i gdzie wyjeżdża!

20 stycznia 2022
Przez: : KS

Friz już od jakiegoś czasu zapowiada, że jego projekty, które zaplanował na 2022 roku przejdą najśmielsze oczekiwania wśród widzów. Niestety, jeden z nich wiąże się z tym, iż opuścił Wersow – Weronikę Sowę, z którą zaręczył się kilka miesięcy temu. Czy w ich relacji wydarzyło się coś niedobrego?

Nowe projekty Friza

Nie da się ukryć, że założyciel Ekipy – Karol Wiśniewski już nie raz zaskoczył internautów, a jego projekty odbijały się echem w sieci. Trzeba przyznać, że mimo młodego wieku, Friz na swoim koncie ma już sukcesy, jakich nie powstydził by się żaden biznesman.

Karol zapowiadał, że w 2022 roku jeszcze nie raz zrobi się o nim głośno, a wytrwałe dążenie do celu pozwoli mu zbudować jeszcze większe internetowe imperium. Przypomnijmy, że w zeszłym roku prawdziwym hitem okazały się lody Ekipy, które w mgnieniu oka znikały ze sklepowych półek, a ponadto spółka weszła na giełdę.

Friz na bieżąco relacjonuje także przebieg kursu na pilota helikoptera, który zdecydował się wykonać, aby mieć licencję. Mimo to, wciąż zapowiada, że to początek wielkich planów.

Wersow i Friz
Weronika i Karol najbliższy czas spędzą w rozłące

Zobacz także: Friz zapowiedział swoją płytę!

Friz i Wersow się rozstali?

Na jednym z InstaStory Karol Wiśniewski zamieścił relację, na której pokazuje logo Ekipy i żegna się z domem i ich psem Chmurką. Oprócz tego, na jego profilu znajdziemy zdjęcie z podpisem:

,,Ostatni dzień w PL ‘’.

Wszyscy prawdziwi fani Friza i Ekipy na pewno wiedzą, że już od jakiegoś czasu youtuber przygotowywał się do tajemniczej podróży. Aby wylecieć z kraju, musiał miedzy innymi poddać się specjalnym szczepieniom. Okazuje się, że tym razem u jego boku nie zobaczymy Wersow. Wydaje się, że para postanowiła rozwijać się w tym samym czasie na różnych płaszczyznach. Mimo to, relacje między nimi absolutnie się nie zmieniły.

Friz Patec
Karol i Patec w podróży do Afryki

Karol wraz z Kubą Pateckim udali się w podróż do Afryki. Na tym kontynencie mają spędzić około 20 dni. Z uwagi na trudności z siecią, Friz zapowiedział, że w social mediach będzie go w tym czasie zdecydowanie mniej, niż dotychczas.

źródło: Instagram Friza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz