Friz wydał piosenkę z Masnym Benem! To zapowiedź płyty założyciela Ekipy!

29 grudnia 2021
Przez: : KS

Twórca popularnej Ekipy – Karol Wiśniewski po raz kolejny zaskoczył swoich fanów! Ty razem Friz wydał piosenkę z inną gwiazdą. Youtuber i Masny Ben wypuścili nowy utwór wraz z teledyskiem, a jak się okazuje to nie koniec. Twórca Ekipy zapowiada swoją płytę!

Friz wydał piosenkę z Masnym Benem

Friz jeszcze przed Sylwestrem postanowił zaskoczyć swoich fanów i sprawił im doskonała niespodziankę na nadchodzący okres karnawałowy. Mianowicie, już jakiś czas temu zdradził, iż planuje podzielić się ze światem projektem, nad którym pracował. Mimo, że na początku utrzymywał to w tajemnicy, pojawiały się spekulacje, czym tym razem może zaskoczyć nas założyciel Ekipy.

Ku zdziwieniu wszystkich, Karol Wiśniewski tym razem zdecydował się na współpracę z Masnym Benem, a więc nikim innym jak Boxdelem. Kilka tygodni temu, panowie w sieci opublikowali wspólne zdjęcie, co wywołało spekulacje nad łączącymi ich projektami.

Nowa piosenka Friza i Boxdela nosi tytuł YO MAMALE. Jej premiera miała miejsce na kanale Friza 29 grudnia 2021 roku. W komentarzach szybko pojawiły się głosy zadowolenia z takiego duetu.

Friz płyta
Friz zapowiedział płytę!

Zobacz także: Friz będzie walczył na Fame MMA?

Friz wydaje swoją płytę

Dla wszystkich fanów Friza, niewątpliwie prawdziwym hitem jest informacja zawarta w opisie do teledysku YO MAMALE. Mianowicie, Karol Wiśniewski zdradził w nim, że już wkrótce ukaże się jego płyta.

Wszystko wskazuje na to, że po sukcesie płyty, na której pojawili się wszyscy członkowie Ekipy, jej założyciel chce powtórzyć takie osiągnięcie solo. Niestety, nie wiadomo jeszcze, czy możemy spodziewać się więcej gości takich jak Masny Ben, ani czy do współpracy zaprosi kogoś z Ekipowiczów.

Jak podoba Wam się piosenka Friza i Masnego Bena? Myślicie, że płyta Friza odniesie sukces?

źródło: Youtube/Instagram Friza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej