Gigi Hadid i Zayn Malik już się rozstali! Mama modelki oskarża go o pobicie

29 października 2021
Przez: : W.M.

Jak donoszą amerykańskie media, nad związkiem Gigi Hadid i Zayna Malika po raz kolejny zawisły czarne chmury. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że mama modelki oskarżyła piosenkarza o pobicie. Zayn za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do rzekomego pobicia.

View this post on Instagram

A post shared by Zayn Malik (@zayn)

Związek Gigi i Zayna

Związkiem Gigi Hadid i Zayna Malika od wielu lat żyją wszystkie media na całym świecie. Modelka i były członek zespołu One Direction zaczęli spotykać się ze sobą w 2015 roku. Od tego czasu para wielokrotnie rozstawała się, lecz po czasie do siebie powracali. Ku ogromnej radości fanów w Święto zakochanych Gigi rozwiązała wszelkie spekulacje i przyznała, że ponownie spotyka się z Zaynem. Kilka miesięcy później media poinformowały, że Hadid jest w ciąży i para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka.

Pod koniec sierpnia 2020 roku Gigi i Zayn zostali rodzicami. Zarówno świeżo upieczona mama, jak i tata za pośrednictwem mediów społecznościowych obwieści światu szczęśliwą nowinę.

Zobacz także: Hadid pokazała zdjęcie córeczki.

Zayn uderzył mamę Gigi?

Trudno nie zgodzić się z tym, że związek Zayna i Gigi należał do burzliwych. Gdy na świecie pojawiła się ich córeczka Khai, wydawało się, że nic nie będzie w stanie zakłócić rodzinnej sielanki.

Niestety teraz na światło dziennie wychodzą niechlubne informacje dotyczące głównie agresji, jakiej miał się dopuścić Zayn. Amerykański portal TMZ donosi, że Malik miał uderzyć Yolandę, mamę Gigi, podczas kłótni w ich domu. Przekazano także, że kobieta planuje złożyć zawiadomienie o pobiciu na policji, jednak jak dodał TMZ, dotychczas nie wpłynęło ono do odpowiednich służb.

Sama Gigi nie chciała komentować sprawy. Jej przedstawiciel poinformował media, że Hadid prosi o prywatność i teraz jej głównym celem, jest skupienie się na dobru córki.

Zayn Malik nie pozostał obojętny wobec oskarżeniom, którego dotyczą jego samego. Wokalista na swoim Twitterze opublikował oświadczenie, w którym wyraża ubolewanie, że cała sprawa przedostała się do mediów.

„Jak zapewne wiecie, jestem osobą dbającą o prywatność i chcę, żeby właśnie w takiej atmosferze dorastała moja córka. Chcę, aby chowała się w środowisku, w którym prywatne sprawy nie są omawiane na forum publicznym. Pragnę ją przed tym uchronić, dlatego nie chcę brać udziału w dyskusji nad rewelacjami, które przedstawia członek rodziny mojej partnerki, który zjawił się w naszym domu kilka tygodni temu. To była i nadal powinna być prywatna sprawa, ale mimo moich starań i dążeń do przywrócenia równowagi w naszym otoczeniu przedostała się ona do mediów. Mam nadzieję, że wszyscy przez to przejdziemy mimo ostrych słów, które padły. Wciąż planuję chronić naszej prywatności i dać córce poczucie bezpieczeństwa, na które zasługuje” – napisał

Wszystko wskazuje też na to, że związek Gigi i Zayna to już przeszłość. Osoba z bliskiego otoczenia modelki przekazała w rozmowie z People, że para rozstała się.

„Nie są już razem, oboje są jednak dobrymi rodzicami. Wspólnie wychowują dziecko, Yolanda jest bardzo opiekuńcza, chce jak najlepiej dla swojej córki i wnuczki” – informuje informator People

Rozstanie Gigi i Zayn
Gigi Hadid rozstała się z Zaynem Malikiem?

źródło: TMZ/People/Instagram Gigi Hadid/Instagram Zayn Malik/Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej