Połącz się z nami

Godlewska rozpuściła kwas w ustach! „Co sądzicie o moich naturalnych ustach”?

Moda i uroda

Godlewska rozpuściła kwas w ustach! „Co sądzicie o moich naturalnych ustach”?

Monika „Esmeralda” Godlewska wciąż jest aktywna w sieci na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ostatnio Godlewska rozpuściła kwas w ustach i poinformowała o tym swoich obserwatorów na Instagramie. Jak się prezentuje i czy całkowicie zrezygnowała z tego zabiegu? Zobaczcie!

Monika „Esmeralda” Godlewska nie daje nam o sobie zapomnieć. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w oktagonie, gdzie już po raz drugi stanęła do walki na gali FAME MMA. Po raz drugi musiała również uznać wyższość swojej przeciwniczki, którą tym razem była Ewelina z kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”. (Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!)

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B39WmCyBqBbTobMvNwxmUH9e37mIIAk-A4Nyq40/

Jak wiemy, Esmeralda jest wielbicielką różnego rodzaju zabiegów, które mogą poprawić jej wygląd. Nie raz na swoim profilu na Instagramie relacjonowała wizyty w salonach piękności i nie ukrywa się, z tym że poprawiła co nieco w swoim ciele i twarzy. Bez wątpienia celebrytka była kojarzona z wielkimi ustami, które zrobiła sobie już dawno temu. Teraz postanowiła rozpuścić kwas i pokazała, jak wygląda w naturalnym wydaniu.

Godlewska rozpuściła kwas w ustach!

Na Instagramie Godlewska wrzuciła zdjęcie po rozpuszczeniu kwasu i zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

„Pierwsze zdjęcie w moim życiu bez przeróbek 😱🤠 Co sądzicie o moim naturalnych ustach, po rozpuszczeniu kwasu? Moich kaczuszek 😹”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4mILc6BYE83W3H9fR8wtK61uLgw3XeJ5EKGb00/

Na InstaStory zdradziła, że należy do osób, które mają naturalne większe usta, co widać na zdjęciu. Zdradziła również, że źle się czuje z naturalnymi ustami i już dzisiaj zamierza je powiększyć, lecz nie tak drastycznie, jak miało to miejsce do tej pory.

„Kwas się całkowicie rozpuścił. Mówiłam, że nie miałam aż takich małych ust z natury, ale w końcu widać kształt tych ust […] Natomiast ja nie czuje się dobrze w tych małych ustach i będziemy dziś je delikatnie powiększać. Nie czuje się dobrze w małych ustach, ja muszę mieć duże usta, bo w końcu jestem Esmeraldą”

Źródło:
https://www.instagram.com/esmeralda_godlewska/

Musimy przyznać, że po rozpuszczeniu kwasu naprawdę nie zauważamy wielkiej różnicy, a nie jedna kobieta chciałaby być posiadaczką takich naturalnych ust. Zapewne zaraz po zabiegu celebrytka zaprezentuje nam swoje nowe „kaczuszki”.

Jak podoba Wam się Esmeralda bez wielkich sztucznych ust?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry