Połącz się z nami

Godlewska w 2020 roku namiesza w polityce? Jej plany zaskakują!

Z życia gwiazd

Godlewska w 2020 roku namiesza w polityce? Jej plany zaskakują!

Małgorzata Godlewska po raz kolejny szokuje w swoich mediach społecznościowych. Jej najnowszy pomysł po raz kolejny nie spotkał się z aprobatą internautów. Co tym razem wymyśliła Godlewska? Musicie to zobaczyć, bo nas rozbawiła do łez! Godlewska w 2020 roku namiesza w polityce?

Na początku były siostry Godlewskie. Esmeralda i Małgorzata miały ogromne parcie, aby zaistnieć w polskim show- biznesie, jako duet dwóch kochających się sióstr. Jak już wiemy, ich liczne kłótnie i nieporozumienia doprowadziły do tego, że każda z nich poszła w swoją stronę. O ile Esmeralda nie do końca może znaleźć zajęcie, które konsekwentnie będzie wykonywała, to Małgorzata takie już dawno znalazła.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=rrTZnXbbDnc

Każdy, kto chociaż raz był na profilu w mediach społecznościowych Małgorzaty Godlewskiej widział jej kolejne nagrania. Jak sama przyznaje, śpiewanie to jest właśnie to, co kocha, a my cały czas jesteśmy świadkami jej nowych pomysłów, na aranżacje kolejnych utworów. Godlewska najbardziej upodobała sobie kolędy i hymny. Zaśpiewała już hymn Niemiec i Stanów Zjednoczonych, a nie tak dawno do jej repertuaru dołączył hymn naszych wschodnich sąsiadów.

Godlewska w 2020 roku namiesza w polityce?

Pomimo hejtu, jaki za każdym razem spada na siostry Godlewskie, one nic sobie z tego nie robią i wciąż nie przestają szokować. Tym razem Małgorzata poszła o krok dalej i na swoim profilu odniosła się do spraw politycznych, a dokładniej konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Rosją. Jak zaznaczyła, to właśnie ona będzie tą osobą, która ich pogodzi!

„Kochani, nie martwcie się ❤️ Ja ich pogodzę 🇵🇱❤️🇷🇺🇺🇸❤️🇵🇱⠀Polska nie może przyglądać się biernie takim burdom ❤️🇵🇱❤️”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B62theFgk9NpsCGRb1U6UBNhsJ_0gkJzDjjDlc0/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/B62theFgk9NpsCGRb1U6UBNhsJ_0gkJzDjjDlc0/

Jak na pomysł Godlewskiej zareagowali internauci?

„NIE NIE NIE NIE RÓB TEGO, BO JAK TY COŚ ZROBISZ TO WOJNA WYBUCHNIE!!!”

„Jak ich pogodzisz to się zgadają i po nas”

„Będzie wojna! 😂”

Pomimo tak wielu niezbyt przychylnych komentarzy, Godlewska po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do samej siebie i specyficzne poczucie humory, które nie każdy potrafi zrozumieć…

Jak podoba Wam się plany Małgorzaty?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry