“Gogglebox”: Lili Antoniak jest w ciąży! Pokazała piękne zdjęcie!

18 maja 2022
Przez: : M.J

Lili Antoniak dołączyła do programu Gogglebox. Przed telewizorem w ostatnim sezonie. Teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Będzie to już druga pociecha 31 latki, która nie ukrywa, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Zobaczcie zdjęcie!

Lili Antoniak z Gogglebox

Agnieszka Lili Antoniak dołączyła do ekipy programu Gogglebox. Przed telewizorem. Na ekranie możemy zobaczyć ją u boku gwiazdy tego programu Sylwii Bomby. Zapewne wiele osób kojarzy Lili z programu Taniec z gwiazdami, gdzie towarzyszyła swojej przyjaciółce, z którą aktualnie występuje na szklanym ekranie. 31-latka zastąpiła miejsce Ewy Mrozowskiej, która w programie teraz stworzyła duet ze swoim mężem, Piotrem Kozłowskim.

Zobacz także: Sylwia Bomba zachwyciła sylwetką! Tak dobrze już dawno nie wyglądała!

View this post on Instagram

A post shared by Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Lili prowadzi w mediach społecznościowych swoje profile i chętnie dzieli się z internautami nowinkami ze swojego życia. Tym razem gwiazda programu Gogglebox podzieliła się na Instagramie szczęśliwą nowiną oraz dodała nagranie, które powinien zobaczyć każdy z Was.

Lili Antoniak z Gogglebox zostanie mamą

Przypomnijmy, że Lili wraz z mężem wychowują już córeczkę Alenkę. Na profilu 31-latki znajdziemy zdjęcia z jej ukochanym oraz córeczką. Jak widzimy, rodzina Antoniak już niebawem się powiększy. Jak podkreśliła w opisie do zdjęcia, nie zna jeszcze płci swojej drugiej pociechy. Dodała również, że wieść o ciąży jest najlepszym prezentem, jaki mogła otrzymać w tym roku.

“Wypijcie moje zdrowie dzisiaj, bo ja nie mogę #BABYNUMBER2 jest najlepszym prezentem w tym roku 👶🏼🤰🏼❤️. PS. Róż jest dla mnie – bobas o roboczym imieniu „Lucky” (to jest dobra historia!) jeszcze nie określił płci 🤪😂🙌🏻”

Gogglebox.Przed Telewizorem.
Lili z Gogglebox zostanie mamą.

Pod postem Lili pojawiło się mnóstwo gratulacji. Swój wpis dodała również Sylwia Bomba, która nie ukrywa, że wiadomość o ciąży przyjaciółki bardzo ją ucieszyła.

“Moja mamuśka 🔥🔥 uwielbiam i skacze ze szczęścia 😍”– napisała Bomba.

Gwiazda Gogglebox dodała również nagranie, które podpisała.

“Chyba najbardziej wartościowy filmik jaki nagrałam 🤰🏼. Dlatego „NIE PYTAJ” !!! 💔❤️”

Tym samym zwróciła uwagę na pytania, które niejednokrotnie słyszą kobiety, a których po prostu czasami nie wypada zadawać.

My również przyłączamy się do gratulacji!

Źródło: Instagram Lili Antoniak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej