Sylwia Bomba pochwaliła się umięśnionym brzuchem! 36-latka już zrobiła wakacyjną formę

13 maja 2022
Przez: : W.M.

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem ostro wzięła się do pracy i pokazała swoim fanom efekty kilku miesięcy ciężkich ćwiczeń. Forma 36-latki wprawiła w zachwyt internautów. Sylwia Bomba pokazała, jak wygląda w wyciętym stroju.

Zdjęcie Sylwia Bomba
Sylwia Bomba, fot. Instagram

Sylwia Bomba z Gogglebox

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najchętniej oglądanych propozycji stacji TTV. Dzięki udziałowi w show popularność zdobyło wiele osób, które na stale wpisały się do polskiego show-biznesu.

Jedną z nich jest między innymi Sylwia Bomba, która od wielu edycji w towarzystwie Ewy Mrozowskiej w zabawny sposób komentowała liczne programy czy seriale. W najnowszej edycji Gogglebox widzów programu czekały jednak zmiany, gdyż okazało się, że Sylwia i Ewa postanowiły się rozdzielić i występują przed kamerami w zupełnie nowych parach.

Zobacz także: Kim jest Lili Antoniak?

Jakiś czas temu Bomba dała się poznać widzom także z zupełnie nowej strony i wystąpiła w 12. edycji Tańca z gwiazdami, gdzie w parze Jackiem Jeschke odpadła z programu na krótko przed finałem.

View this post on Instagram

A post shared by Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Figura Sylwii Bomby

Kilka miesięcy temu aktorka pochwaliła się swoim licznym obserwatorom na Instagramie, że rozpoczyna wyzwanie w drodze o wymarzoną figurę.

Teraz na profilu gwiazdy Gogglebox pojawiły się zdjęcia, które wprawiły w osłupienie jej fanów. Sylwia pokazała efekty kilku miesięcy ćwiczeń.

„Pamiętacie wyzwanie z początku roku?😁Długo zastanawiałam się czy dodać to zdjęcie… wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: WYPRACOWANE a nie dane 💪🏻

Początek roku VS dziś. Photoshopa brak 🤷🏻‍♀️ Z góry przepraszam wszystkich, których powyższy post zdenerwuje”

Trzeba przyznać, że aktualna forma i płaski umięśniony brzuch zrobiły wrażenie. Pod zdjęciami Bomby momentalnie pojawiło się setki komentarzy zachwyconych szczupłą sylwetką Sylwii internautów.

„Wow! Niesamowite!!! Czapki z głów”

„Gratulacje i podziwiam”

„Bądź z siebie dumna”

„Jesteś moją inspiracją!”

źródło: Instagram Sylwii Bomby

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej