Połącz się z nami

Gotowicka jako zmysłowa Mikołajka! (TYLKO DLA DOROSŁYCH)

gotowicka jako zmysłowa Mikołajka

Moda i uroda

Gotowicka jako zmysłowa Mikołajka! (TYLKO DLA DOROSŁYCH)

Uczestniczka drugiej edycji „Love Island” podzieliła się ze swoimi obserwatorami kolejnym zdjęciem w bieliźnie. Gotowicka jako zmysłowa Mikołajka rozgrzała internautów.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ady. Nic dziwnego, że internauci byli zachwyceni.

Od finału drugiej edycji „Love Island” minęło już kilka tygodni. Jak wiadomo, zwycięzcami zakończonego niedawno realisty-show stacji Polsat zostali Julia Nowakowska oraz Dominik Grot.

Jedną z wyspiarek, która brała udział w programie była także Ada Gotowicka. 19-latka była najmłodszą uczestniczką, która zgłosiła się do „Love Island”. Adrianna od samego początku udziału w programie głośno przyznawała, że w programie chciałaby poznać mężczyznę, z którym stworzy c prawdziwy związek oparty na zaufaniu i miłości. Niestety Gotowicka nie odnalazła w „Love Island” swojej drugiej połówki. Mimo iż jako islanderska była w parze z Dominikiem, Mikołajem i Kamilem, z każdym z nich nie połączyło ją cos więcej. Ostatecznie ku ogromnemu zdziwieniu wszystkich wyspiarzy, jak i widzów zgromadzonych przed telewizorami, Ada opuściła hiszpańską wyspę na własną prośbę.

Gotowicka jako zmysłowa mikołajka

Po zakończeniu przygody z programem „Love Island” Ada nie dała o sobie zapowiedzieć. Gotowicka bardzo aktywnie rozwija swój profil w mediach społecznościowych. Była uczestniczka reality-show publikuje na swoim Instagramie wiele zdjęć, a także relacji. Ada jest w stałym kontakcie z fanami „Love Island” i bardzo chętnie odpowiada na ich pytania.

Teraz na profilu Ady z „Love Island” pojawiło się nowe zdjęcie. Mimo iż to nie pierwsza fotka, na której Gotowicka pokazuje się w bieliźnie, tym razem internauci zobaczyć ją mogli w roli zmysłowej Mikołajki.

Nic dziwnego, że obserwatorzy 19-latki ochoczo komentowali odważne zdjęcie swojej ulubienicy.

„wow jaka cudna Mikołajka”

„Ale ciało”

„Seksi wowow”

„Bardzo śliczna mikołajka”

gotowicka
Instagram

Trzeba przyznać, że Gotowicka jako zmysłowa Mikołajka prezentuje się naprawdę bardzo kobieco! A jak Wam podoba się nowe zdjęcie Ady?

Mamy przeczucie, że to nie ostatni raz, kiedy gwiazda reality-show pokazała się w kuszącej bieliźnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry