Połącz się z nami

Gwiazda „Love Island” zagra w „Dziewczynach z Dubaju”!

gwiazda love island

Rozrywka

Gwiazda „Love Island” zagra w „Dziewczynach z Dubaju”!

Fani kina z pewnością nie mogą doczekać się głośnego filmu produkcji Dody i jej męża. Okazuje się, że szeregi produkcji zasiliła Ada Śledź. Gwiazda „Love Island” zagra w „Dziewczynach z Dubaju”.

Już wkrótce, kiedy tylko film „Dziewczyny z Dubaju” pojawi się w kinach, swój debiut na dużym ekranie będzie miała Adrianna Śledź. Jesteście ciekawi, w jaką role wcieliła się gwiazda reality-show?

Ada Śledź dała się poznać widzom w pierwszej polskiej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Najmłodsza uczestniczka reality-show z pewnością dała się zapamiętać jako jedna z najbarwniejszych osobowości zamieszkujących w hiszpańskiej willi.

Po zakończeniu udziału w programie Ada również nie daje o sobie zapomnieć. Śledź uczestniczy w licznych sesjach i pracuje jako influencerka. Warto zaznaczyć, że jej profil na Instagramie śledzi już 150 tys. followersów.

Gwiazda „Love Island” zagra w „Dziewczynach z Dubaju”

Premiera głośnego filmu produkcji Dody i Emila Stępnia „Dziewczyny z Dubaju” planowana była na 22 stycznia 2021 roku. Jednak w związku z pandemią koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami jej premiera została przełożona.

W filmie, który opowiadać będzie o precederze werbowania znanych gwiazd i celebrytek z polskiego show-biznesu jako damy do towarzystwa, zagra wielu wybitnych aktorów. Na ekranie zobaczymy między innymi Olgę Kalicką, Kasię Sawczuk, Paulinę Gałązkę, Annę Karczmarczyk, Katarzynę Figurę, Józefa Pawłowskiego, Jana Englerta czy Beatę Ścibakówną-Englert.

Okazuje się, że w filmie pojawi się również Ada Śledź. Informacje te gwiazda „Love Island” potwierdziła na swoim InstaStory.

„Chciałam Wam nie mówić, ale jak widać, już wiadomości jakoś przeciekły. Także tak. To jest prawda. Wyczekujcie i do zobaczenia na dużym ekranie” – zdradziła podekscytowana Ada.

ada śledz
źródło: https://www.instagram.com/flychanelle/

Ada nie zdradziła jaką rolę zagra w głośnym filmie Dody. Jesteście ciekawi, jak sprawdzi się jako aktorka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry