Połącz się z nami

Gwiazdy, które ćwiczą jogę! Czy dzięki niej tak pięknie wyglądają?

Gwiazdy które ćwiczą jogę

Z życia gwiazd

Gwiazdy, które ćwiczą jogę! Czy dzięki niej tak pięknie wyglądają?

Joga od dawna cieszy się ogromną popularnością. Dzięki niej można nauczyć się panowania nad swoim ciałem jak i umysłem. To idealny sposób na szeroko rozumiane samodoskonalenie się. Zobacz gwiazdy, które ćwiczą jogę!

Joga jest formą wysiłku fizycznego, terapii duchowej jak i stylu życia. Uczy jak panować nad swoim ciałem, umysłem oraz pomaga w uświadomieniu sobie naszych pragnień i popędów oraz opanowaniu ich w taki sposób, aby nie stanowiły przeszkody w rozwoju osobistym. Osoby praktykujące jogę uważają, że dzięki tej aktywności są spokojniejsze, mają więcej energii i potrafią zdecydowanie bardziej panować nad swoim ciałem i emocjami.

Gwiazdy, które ćwiczą jogę!

Od lat Monika Mrozowska ćwiczy jogę. Na swoim Instagramie wielokrotnie zdawała relację ze swoich praktyk i zachwalała tą formę aktywności.

„Na tarasie, też jogę da się 😁 Wczoraj ćwiczyłam z Karoliną Kałamajską, na @portalyogi
Robiłyśmy sattvę, która jest praktyką dobroci i…zrozumienia ( o ironio). Karolina mówi, że pomaga ona odnaleźć spokój, równowagę, a także … akceptację”
– relacjonuje na swoim Instagramie Monika.

Kolejną osobą jest Julia Wieniawa, która regularnie publikuje filmiki i zdjęcia ze swoimi postępami w ćwiczeniach. Warto wspomnieć, że aktorka wyjechała również na Bali, gdzie doskonaliła swoje umiejętności. Wielokrotnie udowodniła, jak sprawne i wyćwiczone jest jej ciało.

„To co wyjątkowe w pracy twórczej, to że wszystkie nasze emocje, uczucia, stany i okoliczności, mogą stać się inspiracją do działania. A to, co tworzymy może ewoluować w bardzo różny sposób. Dzięki rozwojowi ducha i medytacji, nauczyłam się ufać, że to co przychodzi jest mi potrzebne” – pisze na temat jogi Edyta Herbuś.

Jogę ćwiczą również panowie. Adam Darski (Nergal) wielokrotnie publikował na swoich mediach społecznościowych relacje ze swoich praktyk. Trzeba przyznać, że jego ciało jest niezwykle rozciągnięte.

„Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób 🤞🏼🦋 zmotywowalam? 🙂 namaste 🙏🏼” – czytamy na Instagramie Anny Ryśnik.

Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, to nie mogło zabraknąć oczywiście Anny Lewandowskiej, która na swojej stronie tylko motywuje, ale również daje wiele wskazówek odnośnie jogi.

„Poprawa elastyczności mięśni i usprawnienie narządów wewnętrznych to niewątpliwie plusy, ale nie zapominaj o tym, że joga to przede wszystkim medytacja, świadomy oddech, rozwój duchowy i wewnętrzna równowaga. Regularne ćwiczenie asan pozwala zredukować stres na poziomie fizycznym i duchowym, a jak pewnie nie raz syszałeś to właśnie stres jest przyczyną większości dolegliwości współczesnego człowieka” – czytamy na stronie Ani.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry