Gwiazdy, które mają mniej niż 160 cm wzrostu. Możecie się zaskoczyć, bo jest ich całkiem sporo!

22 stycznia 2022
Przez: : M.J

Patrząc przez pryzmat szklanego ekranu widzimy piękną zgrabną kobietę, jednak ciężko jest nam ocenić wzrost gwiazdy. Okazuje się, że bardzo wiele z nich ma niecałe 160 cm wzrostu. W niektórych przypadkach będzie to nie lada zaskoczenie! Zobaczcie!

Okazuję się, że niski wzrost wcale nie przeszkadza w rozwijaniu kariery i osiągnięciu sukcesu w show-biznesie. Wiele gwiazd choć nie wpisuje się kanony urody wyznaczane przez modelki, olśniewa swoją urodą i talentem. To piękne i ponętne kobiety, utalentowane piosenkarki i aktorki, którym nieduży wzrost nie zamknął drzwi do sławy. Przybliżymy wam sylwetki gwiazd, których wzrost nie przekracza 160 cm wzrostu. Zobaczcie!

Zobacz także: Które gwiazdy urodzą w 2022 roku?

Zagraniczne gwiazdy, które mają mniej niż 160 cm

Eva Longoria to amerykańska aktorka i modelka, której popularność przyniósł serial Gotowe na wszystko, mierzy 157 cm wzrostu. Pomimo tego ta filigranowa piękność na czerwonym dywanie i na co dzień prezentuje się obłędnie.

Kylie Minogue to australijska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka, mierząca zaledwie 152 cm wzrostu. Jednak to nie był dla niej “wielki” problem w zdobyciu międzynarodowej sławy.

Salma Hayek to meksykańska aktorka, która niejednemu kojarzy się z symbolem kobiecego piękna. Zmysłowa kobieta o ponętnych kształtach, mierzy zaledwie 157 cm wzrostu.

Gwiazdy Hollywood.
Longoria, Minogue , Hayek

Shakira jest znaną na całym świecie kolumbijską piosenkarką i pomimo niewielkiego wzrostu potrafi zrobić duże show na scenie. Jest również żoną znanego piłkarza Gerarda Pique, od którego jest niższa aż o 37 cm. Artystka ma 157 cm wzrostu, a jej mąż 194 cm.

Reese Witherspoon jest utalentowaną aktorką, która ma 156 cm wzrostu.

Lady Gaga obdarzona jest wielkim talentem. Zdobywczyni Oscara mierzy sobie aż całe 155 cm. Mało kto mógłby to powiedzieć oglądając ją tyko na szklanym ekranie.

Gwiazdy Hollywood.
Shakira , Witherspoon , Lady Gaga

Ariana Grande to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Ma zaledwie 153 cm wzrostu.

Vanessa Hudgens to gwiazda wielu talentów. Jest aktorką, piosenkarką, modelką i tancerką, a sławę zdobyła dzięki roli w filmach serii High School Musical. Ma 155 cm wzrostu.

Avril Lavigne to francusko-kanadyjska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, a także projektantka mody i aktorka, mierząca 158 cm wzrostu.

Gwiazdy Hollywood.
Grande, Hudgens, Lavigne

Hilary Duff to aktorka, która zadebiutowała w 1998 roku w filmie Kacper i Wendy. Niemniej jednak sławę przyniosła jej dopiero tytułowa rola w serialu Disneya Lizzie McGuire. Ma 157 cm wzrostu.

Kim Kardashian jest amerykańską celebrytką. Zapewne mało kto przypuszczał, że gwiazda słynąca z bujnych kształtów, nie ma nawet 160 cm wzrostu. Jej wzrost to 159 cm.

Christina Aquilera to amerykańska piosenkarka, która zyskała szerszy rozgłos dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi o nazwie Christina Aguilera, z którego pochodzą między innymi takie hity jak : What a Girl Wants czy Genie In a Bottle. Christina może z mniejszym rozgłosem, ale kontynuuje karierę i jak wydać niski wzrost, bo to 157 cm, jej nie przeszkadza.

Gwiazdy Hollywood.
Duff, Kardashian, Aquilera

Polskie gwiazdy, które mają mniej niż 160 cm

Edyta Herbuś to tancerka, która ma 156 cm wzrostu, a rozgłos przyniósł jej udział w popularnym show Taniec z gwiazdami. Obecnie Herbuś możemy zobaczyć również na szklanym ekranie w serialach, a także z powodzeniem przy nadarzających się okazjach pełni rolę prezenterki telewizyjnej.

Katarzyna Cichopek ma 158 cm wzrostu, a rozpoznawalność zyskała dzięki roli Kingi w serialu M jak miłość. Wystąpiła także w Tańcu z Gwiazdami, gdzie poznała swojego męża Marcina Hakiela.

Beata Tadla nie raz mówiła, że uwielbia buty i ma niemałą kolekcję wysokich szpilek. Nie ma się co dziwić, bo Beata przy wzroście 152 cm może sobie spokojnie na nie pozwolić.

Alicja Janosz to piosenkarka i laureatka pierwszej edycji programu Idol, mierząca zaledwie 150 cm wzrostu.

Tatiana Okupnik ma tylko 152 cm wzrostu, natomiast Ewelina Lisowska ma 155 cm wzrostu.

Herbuś, Cichopek, Janosz, Tadla, Okupnik, Lisowska.

Jak widzimy niewielki wzrost i wielka kariera w przypadku przedstawionych gwiazd idą w parze. Bez dwóch zdań talent, charyzma i osobowość ma w ich przypadku o wiele większe znaczenie.

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej