Stylizacje gwiazd na premierze “Pitbulla”: Peretti i El Dursi zachwyciły, a Stifler zszokował…

10 listopada 2021
Przez: : J.J

Oficjalna premiera filmu to świetna okazja, by zaprezentować się w zjawiskowych stylizacjach na ściankach, przy błysku fotoreporterów. Zobaczcie, jak zrobili to Sylwia Peretti, Klaudia El Dursi i Stifler podczas premiery Pitbulla. Każde z nich przykuło naszą uwagę!

Filmy Patryka Vegi

Patryk Vega jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w naszym kraju. Jego produkcje nie tylko wywołują masę bardzo skrajnych recenzji, ale i skupiają w polskich kinach ogromną rzeszę społeczeństwa.

W każdym roku jesteśmy świadkami wielu filmów Vegi. Wśród najpopularniejszych należy wyróżnić różne części Pitbulla, Botoks, Kobiety Mafii, Politykę, Bad Boya, Pętle, Small World oraz wiele wiele więcej.

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej udziały Patryka Vegi – Pitbull 2021, który jest kontynuacją jego serii.

Zobacz także: Kiedy premiera Pitbulla Patryka Vegi?

Stylizacje gwiazd na premierze Vegi

Przed głośną premierą w polskich kinach, nie mogło zabraknąć oficjalnej, na której cała plejada gwiazd pozowała na ściankach. Wszyscy obecni w ten dzień szczególnie zadbali o to, by prezentować się w nienagannym stylu. Choć znanych nazwisk było wiele, naszą uwagę szczególnie zwróciły trzy osobowości.

Klaudia El Dursi

Prowadząca Hotel Paradise na premierze Pitbulla olśniła wszystkich swoją prostą ale jakże elegancką stylizacją. Modelka zdecydowała się na czarny kombinezon, przepasany jedynie czarnym, grubym paskiem ze złotą klamrą. Stylizacja Klaudii posiadała proste, szerokie nogawki, długi rękaw oraz efektowany golf. Do kreacji tej El Dursi dobrała małą, skórzaną torebkę i buty w szpic.

Klaudia El Dursi
scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sylwia Peretti

Na premierze Pitbulla nie dało się przejść obojętnie koło stylizacji Sylwii Peretti. Była uczestniczka Królowych Życia zdecydowała się na czarną, satynową, asymetryczną sukienkę z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Uwagę zwracały bufiaste rękawy, o długości 3/4. Do tego Peretti dobrała małą torebkę, biżuterię oraz zjawiskowe szpilki z bogato zdobionym paskiem na kostce. Całość stylizacji sprawiła, że wyglądała niezwykle elegancko i z klasą!

Sylwia Peretti
scena z: Sylwia Peretti, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Stifler

Choć Stifler czyli Damian Zduńczyk słynie ze swojego kontrowersyjnego stylu bycia, w ten dzień zszokował swoją stylizacją. Nie mowa tu o białym garniturze ale przede wszystkim o długich, różowych paznokciach, które dumnie eksponował.

Stifler
scena z: Damian Zduńczyk, Stilfer, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Która stylizacja gwiazd na premierze filmu Pitbull najbardziej przypadła Wam do gustu?

Źródło: Instagram, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej