Małgorzata Królikowska zwierzyła się Trojanowskiej chwilę przed śmiercią męża…

28 lutego 2020
Przez: : MC

Śmierć aktora Pawła Królikowskiego, zaskoczyła i przytłoczyła wiele osób. Ponadto w dniu, kiedy artysta zmarł, odbywała się prezentacja wiosennej ramówki TVP, stąd wiele osób opowiedziało, jak zapamiętało aktora. Izabela Trojanowska wyznała, że Małgorzata Królikowska zwierzyła się jej chwilę przed śmiercią aktora.

View this post on Instagram

A post shared by Obcas.pl (@obcas.pl_official)

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski był jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Dodatkową sympatię zyskał po odegranej roli w serialu Ranczo. Był również jurorem w programie telewizyjnym Twoja twarz brzmi znajomo. Warto wspomnieć, że 27 lutego Królikowski zrezygnował ze stanowiska prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Jeszcze tego samego dnia zmarł, miał 58 lat.

Małgorzata Królikowska zwierzyła się Trojanowskiej chwile przed śmiercią Pawła

W dniu śmierci aktora, odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVP. Wiele gwiazd opowiedziało, jak zapamiętają Królikowskiego. Ponadto, Izabela Trojanowska okazała również wsparcie dla żony Pawła. Zaapelowała, aby inni zrobili to samo. Powiedziała:

“Pan Bóg lubi powoływać do siebie dobrych ludzi. Ci, co odchodzą są cudownymi ludźmi. Gdy miałam jakieś złe dni, to on, mimo że nie znaliśmy się aż tak bardzo, podszedł, przytulił, dodał otuchy. Tak się zachowywał i to było dla niego normalne. Powinniśmy zapytać, jakiej pomocy potrzebuje jego żona.”

Trojanowska przyjaźniła się z rodziną Królikowskich. Okazuje się, że żona aktora tuż przed śmiercią zwierzała się Izabeli:

“Jak Paweł chorował przytuliłam Małgosię i zaproponowałam pomoc. Powiedziała, że nie, że już wszystko w porządku. Ma poukładane sprawy i z Pawłem coraz lepiej. Na pewno spodziewała się, że to się skończy dobrze. Nie mogłam uwierzyć, jak przeczytałam w internecie.” 

Zobacz także: Zaręczyny w rodzinie Królikowskich

Michalina Sosna była uczestniczką programu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym Paweł Królikowski był jurorem. Artystka w wywiadzie powiedziała:

Pawła wspominam bardzo sympatycznie. pamiętam, jak przy pierwszym odcinku przyszedł do mnie na kanapę i powiedział: „dziewczyno, Ty się baw tutaj. To jest program rozrywkowy, to jest Twój czas, twoje 10 odcinków i wykorzystaj je jak najlepiej”. On nas zawsze wspierał, nigdy nie starał się nam w żaden sposób dokuczać czy ujmować swoimi uwagami. Zawsze był za nami i był taką dobrą duszą w tym programie dla nas. Prywatnie był bardzo wesołą osobą. Wspierał nas i był zawsze uśmiechnięty. Będziemy go wspominać, będziemy za nim tęsknić.”

Redakcja Obcas.pl składa najszczersze kondolencje najbliższym aktora.

źródło: Instagram Malgorzata_ok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej