Połącz się z nami

Halejcio pokazała romantyczne nagranie z ukochanym! Miłość wyraźnie jej służy!

Z życia gwiazd

Halejcio pokazała romantyczne nagranie z ukochanym! Miłość wyraźnie jej służy!

Klaudia Halejcio coraz chętnie pokazuje na swoim profilu w mediach społecznościowych swojego ukochanego. Tym razem na nagraniach, które pojawiły się na Story aktorki, możemy zobaczyć, że w końcu znalazła szczęście u boku mężczyzny! Zobaczcie, te romantyczne ujęcia! Halejcio pokazała romantyczne nagranie z ukochanym!

Nowe związki w polskim show-biznesie zawsze wzbudzają wielkie emocje. Niektórzy od razu chętnie afiszują się ze swoim uczuciem, natomiast inni strzegą swojej prywatności, jak tylko mogą. Bez wątpienia do tej drugiej grupy gwiazd należy Klaudia Halejcio.

Aktorka, która niedawno świętowała swoje 30-ste urodziny, coraz śmielej zaczyna pokazywać swojego ukochanego. Zobaczcie: Halejcio kończy 30 lat! Dostała luksusowy prezent, o którym marzy każdy z nas!

Chociaż na jej profilu w mediach społecznościowych nie znajdziemy ich wspólnych fotek, to jednak wszystko wskazuje na to, że serce aktorki jest już zajęte.

Przypomnijmy, że Klaudia była już w kilku poważniejszych związkach, jednak żaden nie okazał się tym „na zawsze”. Jakiś czas temu na swoim Instagramie poinformowała internautów, że w jej życiu pojawił się mężczyzna i jak zaznaczyła:

„Nieoczekiwanie spotykasz kogoś przy kim się uśmiechasz 😍✨”

Tym razem na InstaStory aktorki pojawiło się romantyczne nagranie, na którym para po raz pierwszy pokazała tyle czułości! Zobaczcie!

Halejcio pokazała romantyczne nagranie z ukochanym!

Klaudia 30-ste urodziny świętowała w Grecji i jak możemy zobaczyć, nie była tam sama. Na Story Halejcio pojawiło się nagranie, na którym zakochani spacerują przy zachodzie słońca z pięknym widokiem w tle.

Źródło:
https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Na filmiku nie brakuje czułości i tym samym Klaudia potwierdziła już wcześniejsze doniesienia mediów, że jej serca ponownie jest zajęte.

Źródło:
https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Pomimo tego, że już jakiś czas temu zaczęły pojawiać się plotki na ten temat, to aktorka jest mistrzynią w chronieniu swojej prywatności, bo na temat jej ukochanego nadal nie wiele wiadomo.

Źródło:
https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze dużo szczęścia. Bez wątpienia miłość służy aktorce, co widać na każdym z dodawanych przez nią zdjęć!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry