“Hotel Paradise 3”: W życiu Basi Pędlowskiej nadeszły zmiany? Dodała zaskakującą relację…

19 lipca 2022
Przez: : M.J

Basia Pędlowska bardzo przeżyła rozstanie ze swoim partnerem Krzysztofem Świstem. Na chwilę usunęła się w cień, chcąc odpocząć od social mediów. Po pewnym czasie powróciła, a teraz dodatkowo pochwaliła się zaskakującą relacją. Czy oznacza ona, że w życiu finalistki Hotelu Paradise 3 przyszedł czas na zmiany?

Rozstanie Basi i Krzysztofa z Hotelu Paradise 3

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst poznali się w programie Hotel Paradise, a dokładnie 3 jego edycji. Co ciekawsze, para przyjaźniła się ze sobą, a dopiero po powrocie do kraju zawiązała bliższą relację. Wszystko szło w dobrym kierunku, uczucie między Basią i Krzyśkiem umocniło się, co potwierdzały zaręczyny uczestników reality-show. Nagle niespodziewanie drogi pary rozeszły się. Niedługo później Basia i Krzysiek przyznali, że nie są już razem.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 3: Basia Pędlowska obchodzi urodziny! Krzysztof dodał zastanawiający post…

Hotel Paradise 3 Basia i Krzysiek
Krzysztof Świst i Basia Pędlowska

Basia nie ukrywała, że bardzo przeżyła rozstanie z Krzysztofem i ciężko jej odnaleźć się w nowym położeniu. Finalistka reality-show zdecydowała usunąć się w cień odcinając się od social mediów. Po pewnym czasie wróciła, a zamieszczane relacje wskazywały na to, że powoli układa sobie życie.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise: Basia wróciła na Instagram. Widać, jak radzi sobie po rozstaniu z Krzysztofem

Basia Pędlowska wróciła na Instagram

Powrót Basi ucieszył internautów, którzy bardzo dopingują jej po rozstaniu z Krzysztofem. Na jej Instagramie znajdziecie nowe zdjęcie czy relacje, które coraz śmielej zamieszcza w sieci.

Basia Pędlowska z Hotelu Paradise 3
Basia Pędlowska

Co ciekawsze, jedna z najnowszych, która udostępniła na swoim InstaStory może zaskoczyć niejednego z obserwujących jej konto osób. Basia pokazała zdjęcie bukietu czerwonych róż, które opatrzyła jedynie podpisem “Udanego popołudnia”.

Choć finalistka Hotelu Paradise nie zdradziła nic więcej, być może nie jeden z internautów mógł pomyśleć, że kwiaty, które symbolizują miłość, to prezent od nowego adoratora.

Basia Pędlowska dodała zastanawiający wpis
Relacja Basi Pędlowskiej

Czy faktycznie w życiu Basi doszło do zmian? Na tą informację musimy niestety jeszcze poczekać.

Źródło: Instagram Basi Pędlowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej