“Hotel Paradise 3”: Basia Pędlowska obchodzi urodziny! Krzysztof dodał zastanawiający post…

25 czerwca 2022
Przez: : M.J

Wielu fanów programu Hotel Paradise 5 żyje rozstaniem Basi i Krzyśka, którzy związali się ze sobą po trzeciej edycji reality-show. Dziś Basia świętuje swoje urodziny, a na profilu Krzysztofa pojawił się zastanawiający post. Zobaczcie, co przyznał…

Rozstanie Basi i Krzyśka z Hotelu Paradise 3

Basia i Krzysztof poznali się w Hotelu Paradise 3. W programie jedynie łączyła ich przyjaźń, jak się jednak okazało, drogi ich złączyły się po powrocie do Polski. Uczestnicy reality-show zostali parą a w sieci mogliśmy oglądać liczne zdjęcia i nagrania, na których dzielili się z internautami łączącym ich, coraz silniejszym uczuciem. W październiku ubiegłego roku Krzysztof oświadczył się swojej ukochanej, a fani z wielką niecierpliwością oczekiwali ich ślubu.

Niespodziewanie para zamiast ślubu ogłosiła rozstanie. Chociaż internauci od pewnego czasu podejrzewali, że Basia i Krzysztof nie są już razem, para potwierdziła to dopiero po pewnym czasie.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise: Krzysztof ostro podsumował rozstanie z Basią! Ten wpis może dziewczynę zaboleć

Następnie w sieci czytaliśmy wpisy zarówno Basi jak i Krzysztofa. Wynikało z nich, że to Krzysztof zdecydował o rozstaniu, przez co spadła na niego niemała fala krytyki.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 3: Krzysztof po rozstaniu z Basią spotyka się z inną kobietą? To zdjęcie może sporo namieszać

Uczestnicy Hotelu Paradise 3
Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise 3

Krzysztof złożył życzenia urodzinowe Basi?

Dziś 25 czerwca Basia Pędlowska obchodzi swoje urodziny. Na profilu Krzysztofa pojawił się natomiast zaskakujący wpis, którego treść można nawiązać do Basi i ich rozstania.

Czy Krzysztof zdecydował się na poradę dla Basi, która nie ukrywa, że bardzo cierpi po ich rozstaniu a może mężczyzna złożył jej w ten sposób życzenia? Tego niestety nie wiadomo.

“Wiem, że może być Ci teraz ciężko, ale nie maż się i weź się w garść. Zła passa nie trwa wiecznie. Szukaj pozytywów, a nie negatywów danej sytuacji. Dasz radę.”

Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise 3
Wpis Krzysztofa Śwista na Instagramie

Myślicie, że Krzysztof faktycznie skierował swój wpis do Basi?

Źródło: Instagram Krzysztofa Śwista, Basi Pędlowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej