„Hotel Paradise 3″: Krzysztof po rozstaniu z Basią spotyka się z inną kobietą? To zdjęcie może sporo namieszać

22 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu Basia i Krzysztof, którzy poznali się w 3. edycji Hotel Paradise, potwierdzili, że ich związek się zakończył. Zrozpaczona dziewczyna przyznała, że została porzucona przez narzeczonego. Czy powodem ich rozstania jest inna kobieta? Nowe zdjęcie Krzysztofa z tajemniczą nieznajomą może wiele sugerować. Były uczestnik Hotel Paradise postanowił skomentować.

Basia i Krzysiek
Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise

Rozstanie Basi i Krzysztofa

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst poznali się w programie Hotel Paradise. Obydwoje byli uczestnikami 3. edycji reality-show. Mimo iż w rajskim hotelu łączyła ich wyłącznie przyjaźń, po powrocie do Polski uczestników połączyło coś więcej. Po zakończeniu emisji Hotel Paradise z ich udziałem Basia i Krzysztof potwierdzili, że są razem. Od tego czasu zakochani często publikowali wspólne zdjęcia w sieci i chwalili się swoim szczęściem.

W październiku ubiegłego roku Krzysztof poprosił nawet swoją ukochaną o rękę. Fani, którzy trzymali kciuki za ich relację, z pewnością nie spodziewali się, że nad związkiem byłych mieszkańców Hotelu Paradise zawisną czarne chmury.

Od pewnego czasu internauci, którzy śledzili profile Basi i Krzysztofa, zaczęli podejrzewać, że para nie jest już razem. Po kilku dniach milczenia Krzysztof jako pierwszy przekazał, że domysły obserwatorów były słuszne.

„Większość z was dobrze się domyśliła. Potwierdzam nie jesteśmy już z Basią razem. Nie chcę poruszać tego tematu i proszę o zrozumienie”

Chwilę później także Basia odniosła się do rozstania z Krzyśkiem. Na profilu byłej uczestniczki reality-show pojawiła się relacja, na której ze łzami w oczach przyznała, że to Krzysiek podjął decyzję o rozstaniu i teraz świetnie się bawi bez niej.

Zobacz także: Basia potwierdziła rozstanie z Krzysztofem.

Na tym się jednak nie skończyło. Po emocjonującym nagraniu Basi Krzysztof jeszcze raz odniósł się do rozstania z narzeczoną, twierdząc, że Basia zablokowała go na Instagramie. Co więcej, dodał, że była partnerka nie radzi sobie z emocjami i teraz „wychodzi z niej prawdziwa twarz”.

Krzysztof z Hotel Paradise 3
Krzysztof Świst

Krzysztof Świst ma nową dziewczynę?

Chociaż internauci od pewnego czasu podejrzewali, że Basia i Krzysztof nie są już razem, dopiero kilka dni temu byli uczestnicy reality-show potwierdzili, że postanowili się rozstać.

Uczestnicy Hotelu Paradise.
Basia i Krzysztof byli zaręczeni

Po tym jak Basia Pędlowska opublikowała relację, w której stwierdziła, że została porzucona przez Krzysztofa, internauci nie szczędzili mężczyźnie krytycznych słów, zarzucając mu, że wyjątkowo mocno skrzywdził byłą partnerkę.

Czy powodem, dla którego Krzysztof zostawił, Basię była inna kobieta? Niedawno na profilu mężczyzny pojawiło się zdjęcie opatrzone emotikonką serca, na którym pozuje z tajemniczą nieznajomą. Fotka, na której trzymają za ręce tak, aby tworzyć serce, wywołała falę spekulacji internautów, którzy dopytywali Krzyśka, czy to dla tej kobiety zostawił Basię.

Krzysiek z Hotel Paradise ma nową?
Krzysztof Świst ma nową dziewczynę?

Mężczyzna nie zostawił tych pytań bez odpowiedzi:

„Jesteście niemożliwe” – krótko skomentował Świst

Krzysiek Świst ma nową dziewczynę?
Krzysztof Świst ma nową dziewczynę?

Jeśli Krzysztof tym sposobem chciał wzbudzić zainteresowanie swoich obserwatorów i podkręcić temperaturę wokół zamieszania związanego z rozstaniem z Basią, to zdecydowanie mu się udało.

źródło: Instagram Basia Pędlowska/Instagram Krzysztof Świst

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej