Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Klaudia El Dursi nie wytrzymała i zrugała uczestników reality-show

El Dursi zrugała uczestników Hotel Paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Klaudia El Dursi nie wytrzymała i zrugała uczestników reality-show

W ostatnim odcinku widzowie Hotel Paradise oglądać mogli emocjonujące Rajskie Rozdanie. Z programu odpadła kolejna uczestniczka. Zachowanie mieszkańców rajskiego hotelu wyraźnie wyprowadziło z równowagi prowadzącą program. Klaudia El Dursi ostro zrugała uczestników.

Rajskie rozdanie

W wtorkowy wieczór fani reality-show Hotel Paradise byli świadkami kolejnego Rajskiego Rozdania, podczas którego z programem pożegnała się kolejna uczestniczka. Po emocjonującym odejściu z programu Basi, rajski hotel ponownie musiała opuścić kobieta. Kilka dni wczesnej w Hotelu Paradise zameldowała się Karolina jednak, jak się okazało, nie zagrzała długo miejsca w programie. Kamil, który dotychczas był w parze z Olą, zapewnił Karolinę, że to właśnie ją wybierze podczas Rajskiego Rozdania. O swojej decyzji poinformował również Olę, która nie potrafiła ukryć emocji i żalu, zalewając się gorzkim łzami. Gdy jednak przyszedł czas eliminacji, Kamil zaskoczył zarówno ucztenikow, jak i widzów i wybrał Olę!

Zobacz także: Zaskakujące Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise.

Klaudia El Dursi zrugała uczestników

W momencie, w którym Kamil poinformował, że przygodę z programem chce kontynuować jednak u boku Oli, część uczestników nie ukrywała swojej radości, że Ola zostaje w programie. Mało taktowe zachowanie niektórych mieszkańców Hotelu Paradise, w trakcie, gdy z programem żegnała się Karolina, wyraźnie zdenerwowało prowadzącą program. Klaudia El Dursi nie wytrzymała i zrugała uczestników reality-show.

„Są takie momenty w „Hotelu Paradise”, w których możecie śmiać się do woli, ale są też takie momenty, które wymagają trochę powagi, zrozumienia. Fajnie by było, gdybyście pamiętali też o takich chwilach” – powiedziała po zakończeniu eliminacji Klaudia

Reprymenda El Dursi bardzo pozytywnie zaskoczyła widzów, którym również nie spodobało się zachowanie uradowanych uczestników Hotel Paradise.

„Słowa Klaudi na koniec trafione w punkt”

„Dobrze ich Klaudia podsumowała”

„Dobrze, ze Klaudia El Dursi zwróciła uwagę bandzie przedszkolaków. Wstyd” – piszą internauci

Oglądaliście ostatni odcinek Hotel Paradise? Jak oceniacie zachowanie uczestników reality-show?

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi ostro zwróciła uwagę mieszkańcom rajskiego hotelu

źródło: Instagram Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry