Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Kornelia totalnie zmieniła fryzurę! Zafarbowała i przedłużyła włosy!

Kornelia Głaszcz pzedłużyła włosy

Moda i uroda

„Hotel Paradise 3”: Kornelia totalnie zmieniła fryzurę! Zafarbowała i przedłużyła włosy!

Uczestniczka 3. edycji Hotelu Paradise zaszalała i przeszła metamorfozę. Kornelia Głaszcz przedłużyła i zafarbowała włosy. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym wydaniu!

Kornelia Głaszcz po programie

Chociaż od zakończenia 3. edycji Hotelu Paradise minęło już trochę czasu, uczestnicy randkowego reality-show wciąż wzbudzają spore zainteresowanie fanów programu. Jedną z mieszkanek hotelu, która cieszyła się sporą sympatią widzów jest Kornelia Głaszcz. Wesoła blondynka zaczarowała ich swoją naturalnością, charyzmą oraz … gadulstwem. Jak sama przyznała, podobna była pierwszą osobą, która zagadała pana lektora. Dzięki obecnością Kornelii w hotelu, mieszkańcy z pewnością się nie nudzili. Głaszcz weszła do hotelu na samym początku, jednak po kilku tygodniach opuściła program, by po czasie ponownie zawitać do Hotelu Paradise.

Zobacz także: Czy Kornelia Głaszcz ma chłopaka?

Chociaż sympatyczna uczestniczka Hotelu Paradise 3 nie znalazła miłości w programie, zyskała sporo innych znajomości. Aktualnie Kornelia spełnia się w swoim zawodzie wizażystki, gdzie współpracuj z wieloma polskimi gwiazdami. Oprócz tego jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie publikuje bieżące zdjęcia i relacjonuje sytuacje z życia codziennego.

Kornelia Głaszcz przedłużyła i zafarbowała włosy!

Jakiś czas temu, Głaszcz zdradziła, że poddała się zabiegowi upiększającemu, bowiem Kornelia powiększyła sobie usta. W międzyczasie również rozjaśniła włosy. Teraz uczestniczka 3. edycji Hotelu Paradise ponownie zmieniła swój wygląd. Tym razem Kornelia przedłużyła sobie włosy oraz jeszcze mocniej je rozjaśniła. Efekt? Powalający!

O piękne włosy uczestniczki Hotelu Paradise 3 zadbała hurtownia włosów Beauty For You, a przedłużaniem zajęło się Veron Kokos. Włosy natomiast zafarbował Tomek z Harimate. Nie da się ukryć, że ich praca przyniosła spektakularny efekt!

Aktualnie Kornelka jest teraz długowłosą blondynką, a jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna. Chociaż Głaszcz nie pokazała jeszcze twarzy w nowej fryzurze, domyślamy się, że nowa odsłona bardzo nam się spodoba!

Jak Wam się podobają nowe włosy uczestniczki Hotelu Paradise 3? Trzeba przyznać, że robią wrażenie!

Źródło: Instagram Kornelii Głaszcz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry