Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Krystian zostanie zdyskwalifikowany z programu? Oj będzie się działo!

Krystian odpadnie z Hotelu Paradise?

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Krystian zostanie zdyskwalifikowany z programu? Oj będzie się działo!

Widzowie Hotelu Paradise 3 nie mogą się nudzić. Z odcinka na odcinek producenci zapewniają coraz więcej zaskakujących zwrotów akcji. Jak się okazuje, Krystian, który od samego początku wzbudza wokół swojej osoby niemało emocji, prawdopodobnie pożegna się z Hotelem. Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

Krystian Ferretti

Hotel Paradise – edycja trzecia

Produkcja Hotel Paradise zyskała ogromne grono fanów w naszym kraju. Dwie poprzednie edycje cieszyły się wielką popularnością, wobec czego producenci zdecydowali się nagrać jeszcze jedną część. Trzeci sezon prowadzi niezmiennie piękna Klaudia El Dursi. Pierwszą edycję wygrała Marietta i Chris, drugą natomiast Ata i Artur.

W trzecim sezonie, który tym razem zorganizowany został na słonecznym Zanzibarze poznaliśmy nowe grono uczestników, którzy zgłosili się do programu z nadzieją na znalezienie drugiej połówki lub wygrania sporej sumy pieniędzy. Pomiędzy uczestnikami nawiązały się już pierwsze relacje.

Bezsprzecznie jedną z par, które od samego początku wzbudziła największe emocje wśród oglądających jest Krystian i Basia, jednak decyzją Luizy, dziewczyna musiała opuścić Hotel co wywołało niezadowolenie jej partnera i wiele nieprzyjemnych sytuacji, do których dochodziło między nim a pozostałymi uczestnikami.

Zobacz także: Basia wróci do Hotelu Paradise 3?

Zobacz także: Basia szczerze o relacji z Krystianem.

Krystian zostanie zdyskwalifikowany?

Krystian ma żal do pozostałych uczestników o to, że ich decyzją to Basia odpadła z hotelu. Do tej pory mężczyzna nie związał się z żadną z kobiet, a z jego dotychczasową partnerką Sarą łączyła go tylko koleżeńska więź.

Szczególnie napiętą atmosferę daje się wyczuć między Krystianem, Luizą i Olą. Między nimi dochodziło niejednokrotnie od spięć i mocnych słów.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci sugerują, że Krystian zostanie zdyskwalifikowany za niewłaściwe zachowanie wobec Oli, to tylko jeden z nich:

Hotel Paradise 3 – Krystian zostanie wyrzucony z programu?

Internauci już niejednokrotnie udowodnili, że mają dobre przeczucia. Myślicie, że i tym razem się nie mylą i Krystian pożegna się z hotelem za złamanie zasad w nim panujących?

Zobacz także: Internauci zarzucili Oli ustawkę, mają rację?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry