“Hotel Paradise 3”: Krzysztof żałuje relacji w programie z Luizą! Wpis 27-latka może ją zaboleć…

15 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Krzysztof Świst wchodząc do programu Hotel Paradise od samego początku podkreślał, że to właśnie z Luizą chce budować relację i cały czas dążył do tego, aby być z 20-latką. W ostatnich odcinkach dziewczyna niezbyt przychylnie wypowiadała się na temat swojego programowego partnera, co nie uszło jego uwadze. Na swoim profilu w mediach społecznościowych jasno zaznaczył, że wiążąc się z brunetką popełnił ogromny błąd! Zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Trzecia edycja randkowego reality-show z każdym odcinkiem dostarcza widzom wielu emocji. Młodzi ludzie, którzy zdecydowali się na udział w programie nie tylko przybyli tam przeżyć przygodę życia, ale również nawiązać bliższe relacje oraz znaleźć miłość. Choć w zanzibarskim hotelu nie brakuje intryg, a uczestnicy walczą o to, aby utrzymać się w show jak najdłużej, to nie zawsze wszystko idzie po ich myśli.

Relacja Luizy i Krzysztofa w Hotelu Paradise

Krzysztof Świst dołączył do uczestników Hotelu Paradise w trzynastym odcinku. Choć w programie był w parze z kilkoma uczestniczkami, to uparcie dążył do tego, aby swoją sypialnię dzielić z Luizą. 20-latka, niejednokrotnie mydliła oczy Krzysztofowi, który niczego nieświadomy nadal brnął w tę relację. Niemniej jednak podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, to właśnie 27-latek miał do podjęcia najcięższą decyzję.

Zobacz także: Do Hotelu Paradise wejdzie chłopak Oli?!

Simon i Bibi zdecydowali, że to Krystian i Sara nie mogą podczas Rajskiego Rozdania zostać parą. Tym samym Sara zdecydowała się na podejście do Krzysztofa, za którego plecami stała już Luiza. 27-latek nie zastanawiając się zbyt długo wyeliminował z programu Sarę i po raz kolejny zamieszkał w jednej sypialni z Lui.

Choć niejednokrotnie widzowie mogli usłyszeć z ust chłopaka, że to właśnie Luiza jest u niego na pierwszym miejscu, to po oglądnięciu ostatnich odcinków zmienił na temat dziewczyny zdanie.

Relacja Luizy i Krzysztofa w Hotelu Paradise

W ostatnim czasie niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć z ust Luizy, że nie chce budować z Krzysztofem bliższej relacji. W rozmowie z Olą nie raz podkreśliła również, że nie widzi przyszłości dla siebie i Krzysztofa. Z jej ust padło wiele słów, które bez wątpienia przyczyniłyby się do zmiany decyzji przez 27-latka podczas ostatniego Rajskiego Rozdania.

Krzysztof na swoim Instagramie odpisał jednej z internautek i jak wyznał, wybór Luizy był ogromnym błędem:

“Od kilku dni widzę jak duże błędy popełniłem…”

Wpis Krzysztofa na temat Luizy z Hotelu Paradise.
Krzysztof żałuje relacji z programie z Luzią.

Nie da się ukryć, że Krzysztof jest bardzo lubianym uczestnikiem w programie Hotel Paradise, o czym świadczą komentarze, które możemy znaleźć w sieci. Wszystko wskazuje na to, że podczas pobytu w zanzibarskim hotelu nie wiedział, że jego partnerka knuje za jego plecami.

https://www.instagram.com/p/CNkEK13sdLw/

Spodziewaliście się takich słów po Krzysztofie?

Źródło: Instagram hotelparadise.tvn7 / krzysztof_hotelparadise3 / luiza_hotelparadise3

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz