Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Która z uczestniczek według Simona ma najlepszą figurę? Bibi powinna być zazdrosna?

Simon Price z Hotel Paradise 3."

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Która z uczestniczek według Simona ma najlepszą figurę? Bibi powinna być zazdrosna?

Trzecia edycja randkowego reality-show dobiegła końca 3 czerwca. Uczestnicy tym samym mogą już udzielać wywiadów i zdradzać coraz więcej ciekawostek na swój temat. W jednym z nich Simon Price wskazał swój ideał kobiety oraz wybrał jedną z uczestniczek, która według niego ma najlepszą sylwetkę. Nie jest to Bibi!

Hotel Paradise 3

Po raz trzeci poznaliśmy zwycięzców randkowego reality-show i tym razem decyzją byłych uczestników na ścieżce lojalności stanęli Basia Pędlowska i Krystian Ferretti. Para zdecydowała się podzielić wygraną z Bibi i Simonem i tym samym po raz pierwszy w historii polskiej edycji Hotelu Paradise rozbito złotą kulę.

Zobacz także: Basia nie jest z Krystianem! Związała się z innym uczestnikiem!

Simon i Bibi, pomimo iż nie wygrali programu, to swoją relację w Hotelu Paradise stworzyli już w pierwszych odcinkach i nawet po powrocie z Zanzibaru są razem. Choć do hotelu wchodziło wiele pięknych dziewczyn, to Simon do samego końca był wierny swojej wybrance. Chłopak nie raz podkreślał, że w Bibi od razu polubił bijący od niej spokój. A która z uczestniczek według niego miała najlepszą figurę w Hotelu Paradise?

Ideał kobiety według Simona

Simon udzielił wywiadu portalowi party.pl. To właśnie w nim wskazał uczestniczkę, która według niego mogła się poszczycić najlepszą sylwetka. Choć chłopak nie mógł wskazać swojej partnerki, to jego wybór padł na Nathalię.

„Najlepsza sylwetka to Nathalia”– zaznaczył po długim namyśle.

Jak również podkreślił w wywiadzie:

'’Z charakteru lubię bardziej spokojne dziewczyny jak Bibi. Z wyglądu lubię brunetki jak Bibi. Oczy może mieć obojętnie jaki kolor. Lubię wyższe dziewczyny. Jak wszedłem do programu i zobaczyłem Bibi to była na pierwszym miejscu”.

Na pewno miło się patrzy na Bibi i Simona, a słowa chłopaka tylko pokazały jak wielkim uczuciem darzy swoją partnerkę. My trzymamy za nich kciuki!

Waszym zdaniem, która z dziewczyn miała najlepszą sylwetkę w Hotelu Paradise?

Źródło: Party.pl / Instagram Simona Price / Nathalii Fok

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry