Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Luiza oceniła Klaudię El Dursi. Prowadząca reality-show ma się czego obawiać?

Luiza z Hotelu Paradise 3 oceniła Klaudię El Dursi

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Luiza oceniła Klaudię El Dursi. Prowadząca reality-show ma się czego obawiać?

Luiza z Hotelu Paradise 3 w jednym z wywiadów została zapytana o osobę Klaudii El Dursi. Zobaczcie, jak uczestniczka trzeciej edycji oceniła prowadzącą reality-show.

Przygoda Luizy z Hotelem Paradise

Luiza to jedna z uczestniczek Hotelu Paradise, która wystąpiła w trzecim sezonie programu. W reality-show uważana była za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet tej edycji. Choć Lui wielu kobietom wpadła w oko, z żadnym z mężczyzn nie nawiązała bliższej relacji. Świetnie dogadywała się jednak z Maurycym. Choć już w Hotelu Paradise 3 było czuć między nimi chemię Lui i Mauro zostali parą dopiero po powrocie do kraju.

Zobacz także: Maurycy i Luiza z Hotelu Paradise są parą

Luiza o Klaudii El Dursi

Każdy widz reality-show, doskonale wie, że Klaudia El Dursi odwiedzała Hotel Paradise podczas Rajskich Rozdań oraz różnego typu atrakcji. Jej wejście okazywało zmiany, czego najbardziej bali się uczestnicy.

Luiza i reszta ekipy Hotelu Paradise 3 poznała Klaudię również prywatnie. W jednym z wywiadów dla Kozaczka, uczestniczka trzeciej edycji zdradziła, jakie ma zdanie na jej temat oraz dodała swoje zdanie, jaką osobą jest prywatnie prowadząca Hotel Paradise. Choć Klaudia nie miała łatwego zadania i często przekazywała uczestnikom również smutne wieści – to nie odbiło się na ocenie jej osoby. Zobaczcie, co przyznała Luiza:

„Jeśli chodzi o Klaudię to prywatnie jest naprawdę bardzo fajna, wyluzowana, wiecznie uśmiechnięte, też jest taka pozytywna, młody duch. No naprawdę przepiękna kobieta, jak ją widziałam za każdym razem w programie, przychodziła na te różne konkurencje to wszystkie stylizacje idealnie dobrane, szczuplutka, bardzo uśmiechnięta także można było sobie z nią też porozmawiać tak szczerze, otwarcie także naprawdę fajna osoba i uważam, że idealnie nadaje się też na prowadzącą. Jest taka pogodna, ale jak ma być powaga, to jest taka poważna. Taka kobieta z klasą”

A Wy, co sądzicie o Klaudii El Dursi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry