Połącz się z nami

Hotel Paradise 3: Mariusz Jurek wystąpił już innym popularnym reality-show. Wiemy, w którym!

Mariusz z Hotel Paradise

Rozrywka

Hotel Paradise 3: Mariusz Jurek wystąpił już innym popularnym reality-show. Wiemy, w którym!

W ostatnim odcinku w programie pojawił się nowy uczestnik. Część widzów momentalnie zwróciła uwagę, że już wcześniej gdzieś go widziała. Pamiętacie, że Mariusz z Hotel Paradise wziął udział w innym reality-show?

mariusz jurek
Kim jest Mariusz Jurek nowy uczestnik Hotel Paradise?

Nowy mieszkaniec rajskiego hotelu

W ostatnich odcinkach Hotelu Paradise uczestników czekało wiele zaskakujących momentów. Podczas rajskiego rozdania Kamil, który wcześniej deklarował Karolinie, że to właśnie ją wybierze na swoją partnerkę, niespodziewanie wybrał Olę. Karolina opuściła rajski hotel, ale miała do wykonania ostatnie zadanie. Prowadząca Klaudia El Dursi poinformowała ją, że musi wskazać uczestnika, który razem z nią pożegna się z programem. Karolina bez wahania wskazała Kamila, który wcześniej swoją decyzją również wyeliminował ją z show. Miejsce Kamila zajął przystojny nowy uczestnik Hotel Paradise Mariusz Jurek, który wzbudził bardzo pozytywne reakcje większości mieszkańców rajskiego hotelu, a w szczególności… Oli.

Zobacz także: Mariusz Jurek znał Olę przed programem?

Nowy mieszkaniec rajskiego hotelu stworzył parę właśnie z Olą.

Mariusz z Hotel Paradise wziął udział w innym reality-show

Pojawienie się w Hotelu Paradise nowego uczestnika jak zwykle nie przeszło bez echa. Okazuje się, że widzowie słusznie zauważyli, Mariusz Jurek, który jako kolejny uczestnik dołączył do mieszkańców rajskiego hotelu, wziął kiedyś udział w innym programie telewizyjnym.

Mariusz, który do tej pory pracował jako kelner w Krakowie, wystąpił niedawno w jednym z odcinków Kuchennych rewolucji. Juras był pracownikiem restauracji „Trattoria da Maria” , która wymagała pomocy Magdy Gessler. Ostatecznie lokal w Krakowie zmienił nazwę na „Trattoria Karczochy u Marii”.

Czy przystojny 25-letni kelner, który uwielbia sport i gotowanie, a także jak sam przyznał spanie bez ubrań, skradnie serce widzów Hotel Paradise? A może udział w programie reality-show sprawi, że Mariusz Jurek na stałe zagości w polskim show-biznesie?

O tym widzowie Hotel Paradise przekonają się już niebawem.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry