“Hotel Paradise 4”: Darek Tkaczuk wystąpił w innym programie TVN! Zobaczcie, jego gorące zdjęcia!

23 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Już po raz czwarty na naszych ekranach zagości lubiane przez widzów reality-show. W Hotelu Paradise na rajskim Zanzibarze zameldują się nowi uczestnicy, a jednym z nich będzie Darek Tkaczuk. Jak się okazuje, 30-latka mogliście już wcześniej widzieć na ekranach swoich telewizorów. Pamiętacie?

Czwarta edycja Hotel Paradise

Już 30 sierpnia startuje czwarta edycja randkowego reality-show. Na naszych ekranach po raz kolejny będziemy mogli śledzić losy kilkunastu młodych ludzi, którzy zdecydowali się przeżyć przygodę życia oraz wygrać duże pieniądze. Poznaliśmy już pierwszych uczestników, a jednym z nich będzie 30-letni Darek Tkaczuk pochodzący z Wrocławia. Jego pasją jest siatkówka, a na co dzień pracuje jako barman oraz model.

Zobacz także: Dlaczego Natalia Ostrowska zgłosiła się do Hotel Paradise 4?

Jak się okazuje, swoich sił w modelingu próbował nie tylko w dobrze znanym widzom programie stacji TVN, ale również w konkursie piękności. Darek od jakiegoś już czasu stara się zaistnieć w polskim show-biznesie, a udział w Hotelu Paradise na pewno może mu to ułatwić. Pamiętacie Darka w Top Model?

Darek z Hotel Paradise 4 w Top Model

30-latek, który spróbuje swoich sił w Hotelu Paradise już w 2018 roku rozpoczął swoją przygodę z telewizyjnymi show. Zadebiutował w programie Top Model. Na profilu Darka na Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z tego modowego programu.

Top Model
Darek Tkaczuk z Hubertem Gromadzkim w Top Model 7.

Co więcej, rok później Tkaczuk próbował swoich sił w konkursie piękności mężczyzn. Darek został finalistą Mister Polski 2019.

Darek Tkaczuk.
Darek Tkaczuk brał udział w konkursie piękności mężczyzn.

Wszystko wskazuje na to, że Darek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Choć jak sam podkreśla, nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia i nie szuka relacji na dłużej, to w głębi duszy pragnie kiedyś się zakochać i założyć rodzinę. Czy kolejna produkcja pozwoli Darkowi wypłynąć na szerokie wody polskiego show-biznesu? O tym przekonamy się już niebawem.

Zobacz także: Więcej informacji na temat Darka z Hotelu Paradise 4.

Pamiętacie Darka z programu Top Model?

Hotel Paradise 4
Darek prężnie działa w modelingu.

Źródło: Instagram Dariusza Tkaczuka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej