Połącz się z nami

,,Hotel Paradise 4’’: Jak na przestrzeni lat zmienił się Mateusz Mil? Sprawdźcie!

Mateusz Mil

Z życia gwiazd

,,Hotel Paradise 4’’: Jak na przestrzeni lat zmienił się Mateusz Mil? Sprawdźcie!

Mateusz Mil dał się poznać telewidzom już kilka lat temu w programie Top Model. Jak wiadomo, teraz jest jednym z uczestników 4. edycji Hotel Paradise. Na przestrzeni lat przeszedł dużą przemianę. Sprawdźcie, jak bardzo zmienił się Mateusz Mil!

Mateusz Mil w Top Model

Część widzów pamięta Mateusza Mila z 6. edycji Top Model. Wtedy przystojny mężczyzna po raz pierwszy pojawił się w telewizji i od razu udało mu się zdobyć liczne grono fanów. Nie da się ukryć, że bardzo przypadł do gustu zwłaszcza żeńskiej części widowni!

Do Top Model zgłosił się w wieku 21 lat. Już wtedy mógł pochwalić się nienaganną sylwetką, nad którą niewątpliwie ciężko pracował. Co więcej, w tamtym czasie był świeżo po ukończeniu szkolenia na trenera personalnego.

Oprócz tego, w programie zdradził, że przez kilka lat trenował boks, co na pewno także przyczyniło się do jego wysportowanej sylwetki. Jednakże, ze względu na start w branży modelingowej musiał trzymać się wyznaczonych wymiarów, aby móc współpracować z różnymi projektantami i markami.

Mateusz Mil Metamorfoza
Metamorfoza Mateusza Mila

Zobacz także: Skandal w Top Model 10!

Jak zmienił się Mateusz Mil?

Od udziału Mateusz w Top Model minęło już kilka lat. Teraz, kiedy ponownie pojawił się na ekranach, nietrudno zauważyć metamorfozę, jaką przeszedł. Aktualnie, jest trenerem personalnym, który pomaga osiągnąć wymarzoną sylwetkę swoim podopiecznym.

Metamorfoza Mateusza Mila
Jak zmienił się Mateusz Mil?

Sam model także zdecydowanie się zmienił. Nie tylko zwiększył masę mięśniową, ale także podejście do życia. Uczestnik Hotel Paradise 4 przyznał, że kilka lat temu nie był pewny siebie oraz brakowało mu energii. W tej chwili może pochwalić się nie tylko doskonałym samopoczuciem, ale zapewnia także, że nie opuszcza go dobry humor.

Na was także duże wrażenie robi to, jak zmienił się Mateusz Mil?

źródło: Instagram Mateusza Mila

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry