„Hotel Paradise 4”: Kornelia gorzko podsumowała Wiktorię – „ona jest naprawdę playerką”

15 września 2021
Przez: : W.M.

Czwarty sezon Hotel Paradise rozkręcą się z odcinka na odcinek, a emocje sięgają zenitu. W trudnym położeniu znajduje się Wiktoria, która nie została zaakceptowana przez większość uczestników reality-show. Jak zachowanie nowej partnerki Miłosza ocenia była uczestniczka programu Kornelia?

Nowa para w Hotelu Paradise

W Hotelu Paradise atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania decydujące zdanie należało do Miłosza. Mimo iż 22-latek otrzymał od Karoliny Dziką Kartę, która dawała mu gwarancję pozostania w rajskim hotelu podczas kolejnych eliminacji, Miłosz poszedł za głosem serca i na swoją partnerkę wybrał Wiktorię.

Wybór Miłosza nie spodobał się pozostałym uczestnikom programu. Mimo iż dziewczyny próbowały być mile dla Wiki, za jej plecami obmyślały nowy plan, który miał na celu pozbyć się jej z programu. Szczególnie Klaudia i Natka widzą w partnerce Miłosza realne zagrożenie i twierdzą, że Wiktoria jest dobrym graczem.

Jak potoczą się losy mieszańców Hotelu Paradise? Czy Wiktoria zaskarbi jeszcze sympatię uczestników reality-show? Na horyzoncie pojawiło się kolejne zagrożenie, gdyż w rajskim hotelu wkrótce zamieszka nowa uczestniczka.

Kornelia ostro o Wiktorii z Hotel Paradise

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise żywo komentowane są przez widzów, a także byłych uczestników reality-show. Okazuje się, że Kornelia z poprzedniego sezonu śledzi odcinki nowej edycji rajskiego hotelu. Na swoim InstaStory Głaszcz bez ogródek stwierdziła, że nie wierzy w szczerość intencji Wiktorii, która jej zdaniem jest dobrym graczem.

„Kochani, jak Wiktoria jednego dnia mówi, że zależy jej na Kubie i chce z nim budować relacje, a kolejnego dnia stwierdza, że kręci ją Miłosz, że z Miłoszem by chciała coś zbudować, to nie jest prawdziwe uczucie. Miłoszowi ona się faktycznie podobała, ale myślę, że ona jest naprawdę playerką i że ona to wszystko po prostu wciskała i że ona lala pic na wodę fotomontaż.” – powiedziała na swoim Story Kornelia

Kornelia z 3 sezony Hotel Paradise
Kornelia ostro o Wiki z Hotel Paradise 4

Zdecydowanie inne danie ma m.in. Kuba i Justyna z trzeciej edycji Hotel Paradise, którzy byli oburzeni zachowaniem nowych uczestników reality-show.

Zobacz także: Byli uczestnicy Hotel Paradise skrytykowali nowych mieszkańców hotelu.

Myślicie, że Kornelia może mieć rację i Wiktoria faktycznie dobrze gra w Hotelu Paradise?

źródło: Instagram Hotel Paradise/Instagram Kornelia Głaszcz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz