Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Launo wydała oświadczenie po skandalu w programie! Warto przeczytać!

Klaudia Kardel z Hotel Paradise 4.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 4”: Launo wydała oświadczenie po skandalu w programie! Warto przeczytać!

Klaudia Kardel, którą wielu widzów zna pod pseudonimem Launo, na swoim Instagramie odniosła się do wydarzeń, które od jakiegoś czasu przynoszą ogromny rozgłos programowi Hotel Paradise. Po ogromnej fali hejtu nie mogła już dłużej milczeć. Co ma widzom programu do przekazania?

Hotel Paradise 4

Od kilku dni widzowie programu głośno wyrażają swoje zdanie na temat wydarzeń, które zapewniają nam uczestnicy zanzibarskiego hotelu. Atmosfera w Hotelu Paradise z dnia na dzień staje się coraz bardziej napięta. Kłótnie i intrygi są na porządku dziennym, co nie uchodzi uwadze fanów tej produkcji.

W czwartej części randkowego reality-show uczestnikom wyraźnie do gustu nie przypadła Wiktoria Gąsior, która od samego początku nie ma łatwej drogi. Niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć, że w jej stronę są kierowane mocne słowa. Co więcej, widzom nie umknął fakt, że produkcja zdecydowała się przesunąć premierę Pandory. To właśnie w jednym z odcinków uczestniczka zalała się łzami po gradobiciu pytań.

Zobacz także: Decyzja produkcji rozwścieczyła widzów!

Wiktoria z Hotel Paradise 4.
Wiktoria Gąsior.

Bez wątpienia jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w programie jest Launo. 21-latka od samego początku nawiązała w Hotelu Paradise sojusz z kilkoma uczestnikami. To właśnie z jej ust często są kierowanie obraźliwe słowa w stronę swojej programowej koleżanki. Nie da się ukryć, że Klaudia od pewnego czasu mierzy się również z ogromnym hejtem w sieci. Najwidoczniej miarka się przebrała, bo właśnie teraz postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Klaudia Kardel.
Launo.

Oświadczenie Launo z Hotel Paradise 4

Launo postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji, która również dla niej nie jest łatwa. Już na początku swojego oświadczenie zaznaczyła, że to programowy partner Wiktorii był pomysłodawcą całej sytuacji, która głośnym echem odbiła się wśród widzów.

Zobacz także: Wiktoria skomentowała zachowanie uczestników w Hotelu Paradise. Ma żal?

Obserwatorzy profilu na Instagramie Launo mogli również nie raz usłyszeć, że uczestniczka czwartej edycji nie uważa swojego zachowania w programie za wzorowe. Jak również podkreśliła, potrafi przyznać się do błędów w przeciwieństwie do swoich koleżanek i kolegów.

Jak również dodała, nie wie ile w tym momencie może zdradzić. Zaznaczmy, że uczestników nadal obowiązuje umowa podpisana z produkcją Hotelu Paradise. Jednak jak podkreśliła, w swoim czasie zdradzi wszystkim, jaka była prawda.

Oświadczenie Klaudii Kardel.
Screen z Instagrama Klaudii Kardel.

Co myślicie o oświadczeniu Launo z Hotelu Paradise? Uważacie, że nie zasłużyła na tak ogromny hejt, który spadł na nią po programie?

Źródło: Instagram Launo

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry