Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Mamy zdjęcie 17-letniej Launo bez tatuaży! Zobaczcie, jak wyglądała!

Launo z Hotelu Paradise.

Moda i uroda

„Hotel Paradise 4”: Mamy zdjęcie 17-letniej Launo bez tatuaży! Zobaczcie, jak wyglądała!

Launo, czyli Klaudia Kardel jest jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek w programie Hotel Paradise. Bez wątpienia pierwsze co rzuca się w oczy, to ciało dziewczyny pokryte tatuażami. A jak prezentowała się w wieku 17-lat? Możecie jej nie poznać.

Hotel Paradise 4

Launo do zanzibarskiego hotelu weszła w pierwszym odcinku i nie da się ukryć, że już od samego początku wzbudziła niemałe zainteresowanie swoją osobą. Bez wątpienia pierwsze co rzuca się w oczy to wytatuowane ciało 21-latki. Launo nie ukrywa, że jest również miłośniczką piercingu oraz nie wstydzi się mówić głośno o tym, że ingerowała w swoją urodę.

Zobacz także: Launo powiększyła sobie biust. Jak wygląda?

Udział w programie stacji TVN spowodował, że na temat Klaudii zrobiło się głośno, a jej profil na Instagramie zdobył spore grono obserwatorów. Na ten moment Instagram Klaudii obserwuje już 135 tysięcy internautów i to właśnie tam Klaudia pochwaliła się swoją metamorfozą.

Zobacz także: Launo z Hotel Paradise wydała oświadczenie po fali hejtu. Zasłużyła na tak mocne słowa?

Jak wyglądała w wieku 17-lat przed tym nim ozdobiła swoje ciało wieloma malunkami? Nie da się ukryć, że niektórych widzów Launo może szokować swoim wyglądem. Niemniej jednak na pewno jest osobą, która lubi się wyróżniać. Musicie również przyznać, że ciężko nie zwrócić na uczestniczkę programu uwagi.

Zobacz także: Launo pokazała partnera

Launo bez tatuaży

Na pierwszym zdjęciu, które pojawiło się na profilu 21-latki możemy zobaczyć, jak prezentowała się, kiedy jej dekoltu nie zdobiły jeszcze tatuaże i wówczas była jeszcze przed operacją biustu.

Launo z Hotelu Paradise.
Klaudia Kardel.

Następnie Klaudia pokusiła się o dodanie jeszcze jednej fotki, jednak tym razem pokazała, jak prezentowała się w wieku 17-lat. Odpowiadając na pytania swoich obserwatorów nie mogła pominąć tego, które dotyczyły jej wyglądu, jak była nastolatką. Nie da się ukryć, że bardzo szybko tatuaże zaczęły pojawiać się na ciele uczestniczki programu Hotel Paradise.

Klaudia Kardel z Hotel Paradise.
Launo w wieku 17-lat.

Poznalibyście Klaudię bez tatuaży?

Źródło: Instagram Klaudi Kardel

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry