„Hotel Paradise 4”: Miłosz i Wiktoria nie wygrają programu? Teoria widzów jest bardzo prawdopodobna…

21 listopada 2021
Przez: : M.J

Finał Hotelu Paradise zbliża się wielkimi krokami. W Hotelu Paradise nadal zameldowanych jest sporo uczestników i tym samym będziemy świadkami coraz częstszych pożegnań. Do programu wrócili Miłosz z Wiktorią i choć wiele osób im kibicuje, to wiele może wskazywać na to, że to nie oni wygrają 4. edycję randkowego reality-show. Skąd takie podejrzenia?

Hotel Paradise 4

Historia Wiktorii i Miłosza zaczęła się już w pierwszych odcinkach czwartej edycji. Kiedy wszystko wskazywało na to, że stworzyli jedną z najmocniejszych par w programie, Miłosz, idąc za głosem grupy, postanowił wyrzucić swoją partnerkę z Hotelu Paradise. Wiktoria jednak nie na długo zniknęła z naszych ekranów. Niedługo później wróciła do programu oraz do Miłosza, który szybko pożałował swojej decyzji. Ostatecznie para wybaczyła sobie, jednak to nie koniec emocji w ich relacji.

Wiktoria z Miłoszem z Hotelu Paradise.
Miłosz i Wiktoria nie wygrają Hotelu Paradise?

Nic nie wskazywało na to, że ich związek tak szybko ponownie podlegnie próbie, Miłosz podczas jednej z konkurencji wylosował, że to on odpadnie z programu. Wiktoria wówczas związała się z nowym uczestnikiem Łukaszem, z którym przeszła przez jedno Rajskie Rozdanie. Na kolejnym jej partner wybrał Ingę. Jednak to nadal nie koniec Wiktorii i Miłosza historii w programie.

Produkcja po raz kolejny dała szansę relacji Miłosza i Wiktorii dając im możliwość ponownego powrotu do programu. Nie da się ukryć, że wiele osób trzyma kciuki właśnie za tę parę, jednak nie wszyscy są zgodni, że to właśnie Miłosz i Wiktoria wygrają program.

Kto będzie w finale Hotel Paradise 4?

Na profilu w mediach społecznościowych Miłosza pojawiło się jego zdjęcie ogłaszające ponowny powrót do Hotelu Paradise. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zadowolonych fanów, jednak są i takie, które wskazują, że to nie Miłosz i Wiktoria będą zwycięzcami:

“Teraz wiemy, jaka para wygra Hotel Paradise 4”– napisał jeden z internautów.

Wątpię. Bo to mieszkańcy wybierają”

Ponoć nie oni, ale wiem, że Sara będzie z kimś w finale i rzuci kulą”

Odpadniecie przed finałem. Ale ważne, że wróciliście”– czytamy w sieci

Zobacz także: To Sara i Przemek wygrają Hotel Paradise 4? Widzowie mają swoje podejrzenia!

Podkreślmy, że już od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się wpisy, że to właśnie Sara i Przemek stanął na Ścieżce Lojalności. Czy domysły widzów okażą się prawdą? Tego dowiemy się już na początku grudnia.

Zobacz także: Kiedy finał Hotel Paradise 4? Znamy datę!

Źródło: Instagram Miłosza Pesty / Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej