„Hotel Paradise 4″: To Przemek i Sara wygrają program? Wpisy, które znaleźliśmy wiele zdradzają…

13 listopada 2021
Przez: : M.J

6 grudnia 2021 roku po raz czwarty zostaną wyłonieni zwycięzcy randkowego reality-show. Choć program nadal jest emitowany na naszych ekranach, to w sieci można znaleźć wiele ciekawostek dotyczących losów uczestników w Hotelu Paradise. Pojawiły się także pierwsze podejrzenia, kto wygra 4. edycję? Czy będą to Sara i Przemek?

Hotel Paradise 4

Po raz czwarty 31 sierpnia 2021 roku wyemitowano randkowe reality-show, w którym uczestnicy dążą do tego, aby znaleźć parę i dotrwać z nią do finału. Do tej pory zwycięzcami programu zostali Marietta i Chris, Beata i Artur oraz Basia i Krystian. Warto zaznaczyć, że żadna z tych par nie kontynuuje już swojej relacji.

W obecnej edycji bez wątpienia wiele się dzieje, a produkcja z każdym odcinkiem dostarcza widzom mnóstwo emocji. W zanzibarskim hotelu zamieszkało wiele osób. Jedni byli tylko przez chwilę, jednak są i takie osoby, które są w programie od pierwszego odcinka. Obecnie w Hotelu Paradise najdłużej możemy oglądać Przemka, Łukasz oraz Nanę, którzy zameldowali się w hotelu już pierwszego dnia.

Zobacz także: Wiktoria i Łukasz są parą? Wpisy wiele zdradzają!

Nie można również zapominać o Wiktorii, która swoją osobą zrobiła sporo zamieszania wśród uczestników, a na jej temat cały czas wrze w mediach.

Zobacz także: Wiktoria Gąsior wyznała, że zmaga się z nerwicą po programie!

W sieci widzowie chętnie komentują to, co widzą na ekranie swoich telewizorów. Pojawiły się również pierwsze komentarze odnośnie do tego, kto wygra program.

Kto wygra finał Hotel Paradise 4?

Choć do wielkiego finału zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz pojawiają się pierwsze informacje na temat tego, która z par stanie na Ścieżce Lojalności. W sieci znaleźliśmy wpisy, z których wynika, że to Przemek i Sara będą mieli okazję sprawdzić swoją relację w finale:

“Hitem będzie, jak Przemo dojdzie do finału…”

“ Razem z Łukaszem i Nana…wygra pewnie Przemek z Sara, bo Łukasz od samego początku powtarzał, że dla niego miłość nie istnieje i liczy się tylko hajs, więc pewnie inni uczestnicy będą głosować na Przemka.”

“Ponoć wygrali z Sarą.”

Przemek i Sara.
Co łączy Przemka i Sarę po programie?

Zobacz także: Przemek i Sara są parą po programie? Wiele na to wskazuje!

Przypomnijmy, że przez pewien czas Przemek tworzył silny związek z Launo. Następnie, kiedy dziewczyna zostawiła go dla Michała i kolejno musiała pożegnać się z programem, uczestnik ulokował swoje uczucia w Sarze. Czy to właśnie z nią dojdzie do finału?

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej