“Hotel Paradise 4”: Modowe perełki Vanessy. Wiemy, gdzie je kupicie!

19 listopada 2021
Przez: : J.J

Vanessa Wietrzyk to jedna z uczestniczek Hotelu Paradise. Vanessa oprócz tego, że jest piękną kobietą posiada świetny modowy gust. Zobaczcie jej modowe perełki, którymi pochwaliła się w mediach społecznościowych, a które kupić możecie w przystępnych cenach.

Kilka słów o Vanessie

Vanessa Wietrzyk to jedna z uczestniczek czwartej edycji Hotelu Paradise. Swój początek w reality-show rozpoczęła z przytupem. Vanessa weszła do hotelu w trakcie jednego z Rajskich Rozdań. Otrzymując immunitet wybrała Mateusza, odsyłając jego dotychczasową partnerkę Natalię do domu.

Uczestniczka od razu zwróciła uwagę nie tylko uczestników ale i widzów programu. Bezsprzecznie jest jedną z najładniejszych kobiet wszystkich edycji.

Zobacz także: Siostra Vanessy z Hotelu Paradise

https://www.instagram.com/p/CVAys5AsScu/

Zobacz także: Vanessa i Blanka Lipińska to dobre znajome? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia!

Modowy styl Vanessy z Hotelu Paradise

Vanessa prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Jej Instagram zebrał już masę obserwujących. Obecnie jest to blisko 150 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle rośnie w siłę.

Uczestniczka uwielbianego reality-show dzieli się z fanami przeróżnymi zdjęciami. Pokazuje jak wygląda jej zwykła codzienność, publikuje fotki z profesjonalnych sesji zdjęciowych ale również chwali się swoim świetnym poczuciem mody.

Instagram Wietrzyk to zbiór tysiąca ciekawych stylizacji. Każda kobieta przeglądając jej profil może znaleźć coś dla siebie.

W ostatnim czasie Vanessa pochwaliła się dwiema nowymi perełkami, które dostaniecie w dobrych cenach.

  1. Pierwszą z nich jest płaszcz , który dostaniecie w ofercie marki Lorella. Długi płaszcz uszyty jest w formie narzuty. Nie posiada guzików, za to w zestawie otrzymacie pasek. Jego cena to 239 złotych. Płaszcz wykonany jest z 100% poliestru. Vanessa wybrała ten w kolorze czarnym!
Płaszcz Vanessy marki Lorella
Vanessa z Hotelu Paradise w czarnym płaszczu marki Lorella

2. Drugą z rzeczy, którą pochwaliła się Vanessa jest body marki Agattti. Body Darling La Manuel dostaniecie w kwocie 139 złotych. Znajdziecie je w ofercie firmy w najnowszej kolekcji jesień/zima 21/22. Body posiada efektowne marszczenia.

Body Vanessy marki Agattti
Vanessa w body marki Agattti

Jak podobają się Wam nowe zdobycze Vanessy?

Źródło: Instagram Vanessy Wietrzyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz