„Hotel Paradise 4”: Natka ostro oceniła zachowanie Wiktorii. To już koniec ich pojednania?

4 listopada 2021
Przez: : W.M.

Natka kilka tygodni temu razem z Wiktorią zakończyła swój udział w programie Hotel Paradise, jednak jak wiadomo, Wiki miała okazję wrócić do hotelu. Teraz była uczestniczka ostro podsumowała obraźliwe słowa Wiktorii w stronę Ohy.

Hotel Paradise 4

Czwarta edycja Hotel Paradise od początku wzbudza wśród widzów ogromne, niekoniecznie pozytywne emocje. Wszystko za sprawą postępowania niektórych uczestników, którzy zdaniem wielu fanów reality-show uwzięli się na Wiktorię. Faktycznie widzowie byli świadkami wielu fragmentów, w których mieszkańcy hotelu wyjątkowo źle traktowali swoją koleżankę z programu.

Zobacz także: Inga była bita przez byłego partnera! SZOK

Gdy Wiktoria wróciła do hotelu, atmosfera w programie nieco się uspokoiła. Niestety podczas jednej z konkurencji Miłosz musiał opuścić program, a Wiktoria została bez pary. Wszystko zmieniło się, gdy w hotelu zameldował się nowy Łukasz, o którego zainteresowanie zaczęły walczyć zarówno Wiki, jak i Kasia. Przed Rajskim Rozdaniem Wiki miała okazję porozmawiać z nowym uczestnikiem, kiedy to opowiadała chłopakowi, jak wcześniej została wyeliminowana z programu.

Natka o zachowaniu Wiktorii

Wiktoria szczegółowo wyjaśniła Łukaszowi, że została wyrzucona z programu przez Miłosza, który wybrał inną uczestniczkę. 23-latka opisując Ohę, nazwała ją „grubą i pryszczatą”.

Zobacz także: Wiktorią obraziła Ohę. Jej słowa krótko skomentowała była uczestniczka.

Słowa Wiki, w których ostro podsumowała byłą uczestniczkę reality-show, nie spodobały się wielu osobom. Okazuje się, że krytycznie o koleżance z programu wypowiedziała się także Natka, z którą Wiktoria pojednała się na krótko przed opuszczeniem programu.

Zobacz także: Natka przeprasza Wiktorię.

Natka na swoim Instagramie odpowiedziała na pytanie internauty, którego ciekawiło, co myśli o słowach Wiktorii na temat Ohy.

Była mieszkanka hotelu zwróciła uwagę, że osoba, która sama zmagała się z zaburzeniami odżywania, nie powinna oceniać innych kobiet przez pryzmat wyglądu.

“Myślę, że jeśli ktoś zmagający sie w przeszłości z rzekomymi zaburzeniami odżywiania na poważnym poziomie nazywa inną kobietę grubą, tylko po to żeby, pokazać swoją nad nią wyższość, to musi mieć ze sobą poważny problem.”

“Dla mnie jesteś piękna” – dodała Natka zawracając się do Ohy

Co myślicie o słowach Natki ? Ma rację?

źródło: Instagram Natka Ostrowska/Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz