„Hotel Paradise 4”: Wiktoria zwyzywała Ohę od „grubej i pryszczatej”. Była uczestniczka zareagowała…

3 listopada 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Hotel Paradise widzowie byli świadkami rozmowy pomiędzy Wiktorią i nowym Łukaszem. W pewnym momencie Wiktoria pozwoliła sobie na niewybredny komentarz dotyczący urody Ohy. Jak zareagowała była uczestniczka reality-show?

Kto odpadnie na Rajskim Rozdaniu?

W najbliższym odcinku Hotel Paradise uczestnicy po raz kolejny wezmą udział w Rajskim Rozdaniu. Kilka dni temu podczas gry w Rajskie Koło Ryzyka jeden z mieszkańców wylosował zdjęcie nowego uczestnika. Klaudia El Dursi szybko wyjaśniła, iż oznacza to odpadnięcie Miłosza z programu.

Uczestnicy nie ukrywali swojego zdziwienia, a zaistniałą sytuacją najbardziej rozgoryczona była Wiktoria, która od samego początku swojego pobytu w rajskim hotelu była w parze z Miłoszem.

Zobacz także: Szykuje się powrót Miłosza do Hotelu Paradise?

Mimo iż partner Wiki musiał pożegnać się z programem, poprosił ją o to, aby ona została w programie i walczyła o zwycięstwo.

Nie da się ukryć, że w zbliżającym się odcinku Hotel Paradise najbardziej o swoją pozycję w programie martwić mogą się Kasia oraz Wiktoria i wszystko wskazuje na to, że to Łukasz będzie musiał jedną z nich wyeliminować z programu. Czy po odejściu Miłosza z Hotelu Paradise, przyjdzie pora także i na Wiktorię?

Wiktoria oceniła wygląd Ohy

Gdy nowy Łukasz pojawił się w programie Hotel Paradise i miał okazję bliższej poznać niektóre uczestniczki, przyznał, że najlepiej dogaduje się właśnie z Wiktorią. Podczas ich rozmowy, w której Wiki opowiadała, jak Miłosz wcześniej wyrzucił ją z programu, powrócił temat Ohy.

„Jak cię wywalił?”- dopytywał zaskoczony Łukasz

Wiktoria wyjaśniła nowemu uczestnikowi, dlaczego Miłosz wyeliminował ją z programu. Mocno oberwała przy tym Oha, która oceniona została przez Wiktorię jako „gruba i pryszczata”.

Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce”– wyjaśniła Wiktoria

Zobacz także: Natka Ostrowska ostro skomentowała zachowanie Wiki.

Słowa Wiktorii zaskoczyły Ohę, która krótko skomentowała fragment odcinka na swoim Instagramie.

„CO”– napisała Oha

Wiktoria obraziła Ohę
Oha skomentowała słowa Wiktorii

Co sądzicie o słowach Wiktorii? Przesadziła?

Zobacz także: Inga Bartnikowska zdradziła całą prawdę o poprzednich związkach. SZOK!

źródło: Instagram Ohy/Instagrama Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz