Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Nowy Łukasz odpadnie na ostatnim Rajskim Rozdaniu?

Kto opadnie na Rajskim Rozdaniu?

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Nowy Łukasz odpadnie na ostatnim Rajskim Rozdaniu?

W najbliższy poniedziałek mieszkańców Hotel Paradise, jak i samych widzów czeka ostatnie Rajskie Rozdanie. Który z uczestników odpadnie zaledwie kilka dni przed finałem? Nowy Łukasz, który dopiero wrócił do programu, mocno podpadł mieszkańcom hotelu. To właśnie on odpadnie podczas zbliżających się eliminacji?

Co działo się w Hotelu Paradise?

Finał czwartego sezonu Hotel Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni poznamy zwycięską parę nowej edycji reality-show.

Uczestnicy programu doskonale dają sobie sprawę, że każdy nieprzemyślany krok, lub źle obrana strategia oznaczać mogą ich być, albo nie być w programie. Niedawno dosyć niespodziewanie z rajskim hotelem pożegnać musiał się Przemek, który wyeliminowany został za sprawą powrotu do Hotelu Paradise nowego Łukasza i Michała.

Zobacz także: Przemek wróci do Hotelu Paradise?

Sara, która automatycznie została singielką, na swojego nowego partnera wybrała Michała. Łukasz został zatem bez pary. We wczorajszym odcinku uczestników czekała Puszka Pandory, podczas której padło wiele niewygodnych pytań.

Mieszkańców hotelu wyjątkowo interesowało, co w planach ma Łuki. Uczestnik bez ogródek stwierdził, że gdy tylko nadarzy się okazja do wyrzucenia kogoś, to z tego skorzysta.

„Na chwilę obecną jestem singlem, a na pewno przez najbliższy dzień, najbliższe godziny będę próbował to jakoś zmienić. Jeśli uda mi się coś zdziałać, co będę chciał usilnie zrobić, no to droga do finału. Jak wiecie, przez tyle dni pobytu, nie mogę mówić bezpośrednio z mojej ręki, no ale odpadło pięć osób. Taktyki nie mam żadnej, kogo chcę wyrzucić. Jaka okazja się nadarzy, taką okazję wykorzystam. Ale myślę, że teraz jest ten czas, że trzeba być ch**em” – powiedział pewnie Łukasz

Kto odpadnie podczas ostatniego Rajskiego Rozdania?

Wszystko wskazuje na to, że po odejściu Przemka to właśnie o względy Sary zabiegać będą Łukasz i Michał. Pozostałe pary wielokrotnie deklarowały, że chcą być razem i nie chcą zmieniać parterów. Jednak jak wiadomo, Hotel Paradise jest nieprzewidywalny.

W kolejnym odcinku chłopaków czekać będzie zawzięta rywalizacja i jak przyznała Klaudia El Duris w zapowiedzi, będzie o co walczyć. Jakie będą konsekwencje wygranej i przegranej w konkurencji?

Widzowie, którzy śledzili ostatni odcinek Hotel Paradise, nie mają wątpliwości, że Łukasz swoim zachowaniem przekreślił swój dalszy pobyt w rajskim Hotelu.

„Chciał przykozaczyć a tylko na tym straci, ludzie nie lubią chamstwa….”

Łukasz z Hotel Paradise 4
Łukasz odpadnie z Hotelu Paradise?

Czy faktycznie Łukasz odpadnie z hotelu podczas ostatniego Rajskiego Rozdania?

źródło: Instagram Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry