Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Przemek wróci do programu i wygra? Zaskakujące informacje…

Przemek z Hotelu Paradise.

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Przemek wróci do programu i wygra? Zaskakujące informacje…

W ostatnim odcinku decyzją Michała i Łukiego z programem Hotel Paradise pożegnał się Przemek. Choć do finału pozostało niewiele czasu, to w sieci pojawiają się informacje, że uczestnik wróci do zanzibarskiego hotelu, a co więcej wygra program! Zobaczcie, co piszą internauci.

Hotel Paradise 4

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania decyzją Mateusza z programem pożegnała się Inga. Wiele wskazywało na to, że pozostałe pary mogą już odetchnąć z ulgą i myśleć o finałowym tygodniu. Niemniej jednak produkcja nie zamierzała umilać uczestnikom życia, bo w programie pojawiło się dwóch byłych uczestników, którzy wyrzucili z Hotelu Paradise partnera Sary.

Zobacz także: Przemek bez brody jest nie do poznania! Zobaczcie zdjęcia!

Przemek, który w Hotelu Paradise zameldował się już w pierwszym odcinku swoją osobą wniósł wiele emocji do programu. Jego pierwszą parą została Launo, natomiast z biegiem czasu coraz bardziej zaczął zbliżać się do Sary. Kiedy wszystko wskazywało na to, że jego pozycja w programie nie jest zagrożona, decyzją Michała i Łukiego musiał pożegnać się z zaznibarskim hotelem.

Przemek Farbotko Hotel Paradise.
Przemek odpadł decyzją Michała i Łukiego.

Choć finał 4. edycji Hotelu Paradise zbliża się wielkimi krokami, a przed widzami ostatnie Rajskie Rozdanie, to wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec emocji. W sieci zaczęły pojawiać się informacje, jakoby Przemek miał wrócić do programu, a co więcej go wygrać.

Przemek wróci i wygra Hotel Paradise?

Już jakiś czas temu dochodziły nas słuchy na temat tego, że to właśnie Przemek z Sarą stanął na Ścieżce Lojalności. Dlatego też odpadnięcie chłopaka z programu było sporym zaskoczeniem dla widzów.

Zobacz także: Sara i Przemek będą w finale Hotelu Paradise? Zaskakujące doniesienia

Jednak jak się okazuje, plotki na temat wygranej Przemka wcale nie muszą okazać się kłamstwem. Pod jednym z postów, który pojawił się na profilu programu Hotel Paradise internauci sądzą, że Przemek wróci i wygra program:

“A mnie się wydaje, że Przemek wróci”

“I wygra, ktoś pisał, że Sara się w rodzinnym mieście wygadała”

“Ustawka produkcji, manipulował przez ponad dwa miesiące, ludzie krytykowali jego zachowanie. Teraz kiedy został pokazany przez dwa tygodnie specjalnie tylko pozytywnie odpadł ale tylko dlatego, żeby wrócić i niestety wygrać program”

“Wróci… Klaudia nie ma z nim zdjęcia😂 tak samo nie miała np z Wiktorią”-czytamy na Instagramie Hotelu Paradise.

Czy faktycznie Przemek dostanie szansę od produkcji i wróci do programu, aby go wygrać? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach!

Zobacz także: Kiedy finał Hotel Paradise 4?

Źródło: Instagram Hotel Paradise. / Instagram Przemek Farbotko

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry