„Hotel Paradise 4”: Najostrzejsza Pandora w historii 4 edycji. Poznaliśmy dwie finałowe pary!

2 grudnia 2021
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału programu Hotel Paradise 4. Za uczestnikami szczególnie ostra Pandora, jakiej jeszcze nie było. Zobaczcie, kto odpadł tuż przed wielkim finałem, a które dwie pary zawalczą o przejście Rajską Ścieżką i nagrodę pieniężną.

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise sprawiają, że widzowie nie mogą narzekać na nudę. W programie wciąż wiele się dzieje, a niespodziewane powroty byłych uczestników namieszały w dotychczasowym składzie. Do finałowego tygodnia dostało się pięć par. Pierwszą z nich, która odpadła jako pierwsza, był duet Wiktorii i Miłosza. Tuż po nich z programem pożegnali się Vanessa i Mateusz. O wielki finał wciąż walczyły 3 pary: Inga i Janek, Sara i Michał oraz Nana i Łukasz.

Zobacz także: Dlaczego Inga wyrzuciła z programu Vanessę i Mateusza?

Ostatnie trzy pary w Hotelu Paradise 4
Ostatnia Pandora w Hotelu Paradise

Pandora

Pandora zawsze wzbudzała niemałe zamieszanie zarówno wśród uczestników, jak i widzów reality-show. Na ostatnią, która miała miejsce zaraz przed wielkim finałem zaproszeni zostali prawie wszyscy byli uczestnicy czwartej edycji.

Podczas ostatniej Pandory pod ostrzałem pytań znaleźli się wszyscy będący jeszcze w grze uczestnicy. Ostatnie trzy pary nie miały prostego zadania i musiały zmierzyć się między innymi z takimi pytaniami:

-”Czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś słabym graczem?” – pytanie do Mike’a
-”Czy nie jest Ci głupio, że w tak wyrachowany sposób zachowałaś się wobec Vanessy, która Cie wspierała?”
– pytanie do Ingi
-”Jak to jest być zawistną wobec innych kobiet?”
– pytanie do Nany

Po ostatniej Puszce Pandorze z programem pożegnała się jedna z par, a dwie pozostałe awansowały do wielkiego finału. Decyzję tę podjęli byli uczestnicy głosując na ten duet, który ich zdaniem nie zasługiwał na dojście do finału.

Finalistami, którzy otrzymali możliwość przejścia Rajską Ścieżką zostali Nana i Łukasz oraz Sara i Mike. O tym, kto ostatecznie zawalczy o nagrodę pieniężną zdecydują również uczestnicy podczas ostatniego głosowania w finałowym odcinku.

Zobacz także: Sara rzuci Złotą Kulą na finale?

Jak według Was potoczy się finał Hotelu Paradise 4?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej