“Hotel Paradise 4: Armagedon w raju! Kogo wybrała Nana? Wiktoria i Łukasz dali się ponieść chwili!

22 września 2021
Przez: : M.J

Widzowie z tą produkcją na pewno nie mogą się nudzić. Przez zanzibarski hotel przeszedł huragan, który mocno namieszał wśród dotychczasowych par. Kogo wybrała Nana? Czy związek Wiktorii i Miłosz przetrwa po zakrapianej alkoholem imprezie, podczas której Wiki wyraźnie zbliżyła się z Łukaszem? Jak się również okazuje, do Hotelu Paradise wejdzie nowa uczestniczka.

Kogo wybrała Nana?

Ostatnio do Hotelu Paradise weszło dwóch nowych uczestników. Mateusz Mil i Jan Pyrek nie na długo pozostali singlami. Po randce z Wiktorią i Naną przyszedł czas na podjęcie decyzji. Jednak tym razem to dziewczyny decydowały, czy chcą zmienić swoich dotychczasowych partnerów. Wiktoria lojalnie pozostała w parze z Miłoszem, natomiast Nana ku zaskoczeniu pozostałych uczestników postanowiła spróbować szczęścia z Mateuszem.

Co więcej, Wiktoria musiała wskazać uczestniczkę, która stworzy parę z Jankiem. Tym samym to Natka i Jan zostali kolejną nową parą w Hotelu Paradise.

Upojna noc Wiktorii i Łukasza

Po przeparowaniu uczestnicy nakręceni nowym układem par postanowili się rozerwać. Zakrapiana alkoholem impreza szybko przybrała zaskakujący obrót spraw. Wiktoria, która do tej pory zapewniała, że jest pewna swojej pary zaczęła wyraźnie zbliżać się do Łukasza, który przez wybór Nany został singlem.

Wybryki Wiki i Łukasza to jednak nie wszystko. Zaczęło źle się dziać również pomiędzy Natką i Darkiem. Dziewczyna jasno dała do zrozumienia, że nie chce mieć nic wspólnego ze swoim dotychczasowym partnerem. Nie ukrywała również, że znalazła się w złej sytuacji będąc w parze z Jankiem, który jest dobrym kolegą Darka.

Zobacz także: Jan i Darek znali się dobrze przed udziałem w Hotelu Paradise 4.

Po każdej burzy jednak wychodzi słońce. Wiki na drugi dzień miała ogromne wyrzuty sumienia. Choć jak sama przyznała, najchętniej zakopałaby się pod ziemię, to musiała ponieść konsekwencje swojego zachowania. Miłosz ostatecznie wybaczył swojej partnerce, jednak nie ukrywał, że stracił zaufanie i nie jest już pewny Wiktorii.

Wiktoria i Miłosz.
Wiktoria miała ogromne wyrzuty sumienia.

Nowa uczestniczka namiesza w Hotelu Paradise?

Jednak to nie koniec emocji. Niedługo później Klaudia El Duris ogłosiła wszystkim, że do uczestników dołączy już niebawem nowa dziewczyna. Choć nie poznaliśmy jeszcze kim jest, to na pewno będzie mogła skorzystać na wszechobecnym kryzysie wśród par i wykorzystać szansę na pozostanie w programie!

Co myślicie o zachowaniu Wiki? Nowa uczestniczka zdoła jeszcze bardziej namieszać?

Źródło: TVN / Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej