„Hotel Paradise 4”: Wiktoria pokazała romantyczny filmik z Miłoszem! Nie uciszy tym spekulacji…

24 listopada 2021
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Wiktorii Gąsior pojawiło się nagranie, na którym Wiki i Miłosz nie szczędzą sobie czułości. Tym samym uczestniczka 4. edycji Hotelu Paradise uczciła urodziny swojego programowego partnera. Niemniej jednak na pewno nie uciszy to spekulacji na temat ich związku. Czy to oznacza, że relacja uczestników przetrwała po programie?

Hotel Paradise 4

Nie da się ukryć, że Wiktoria i Miłosz nie mieli łatwego życia w Hotelu Paradise. Choć parą zostali już w pierwszych odcinkach, to w ich relacji bywało różnie. Przypomnijmy, że to Miłosz wyrzucił swoją partnerkę z programu podczas jednego z Rajskich Rozdań i szybko pożałował swojej decyzji. Następnie Wiktoria wróciła do programu i wybaczyła Miłoszowi, jednak to nie koniec emocji.

Zobacz także: Wiktoria uderza w produkcję Hotelu Paradise! Wydała mocne oświadczenie!

Podczas jednej z konkurencji z programu odpadł tym razem Miłosz, a Wiki stworzyła nową parę z Łukim. Kiedy decyzją chłopaka po raz drugi odpadła podczas Rajskiego Rozdania produkcja zdecydowała, że po raz trzeci wejdzie do Hotelu Paradise, jednak tym razem wraz z Miłoszem.

Zobacz także: Wiktoria i Miłosz nie wygrają programu? Wiele na to wskazuje!

Nie da się ukryć, że wielu widzów trzyma kciuki za Wiktorię i Miłosza. Wielu fanów Hotelu Paradise chciałoby również już wiedzieć, czy związek tej dwójki przetrwał po powrocie z zanzibarskiego hotelu. Filmik, który pojawił się na Instagramie dziewczyny na pewno nie uciszy tych spekulacji.

Wiktoria uczciła urodziny Miłosza romantycznym filmikiem

Miłosz we wtorek 23 listopada obchodził swoje urodziny. Z tej okazji na profilu uczestnika Hotelu Paradise pojawiło się mnóstwo życzeń nie tylko od kolegów i koleżanek z programu, ale również od fanów. Życzenia Miłoszowi postanowiła złożyć również jego programowa partnerka, która opublikowała nagranie z czasów, kiedy wraz z Miłoszem przebywali na Zanzibarze.

Na filmiku Miłosz i Wiki nie szczędzą sobie czułości, a nagranie Wika podpisała czerwonym sercem.

Wiktoria i Miłosz.
Romantyczne nagranie Wiktorii i Miłosza.
Uczestnicy Hotelu Paradise.
Wiktoria i Miłosz są parą po programie?

Myślicie, że coś jest na rzeczy i Miłosz z Wiktorią nadal są razem? Tym nagraniem na pewno Wiktoria nie zakończy spekulacji na ten temat. Co tak naprawdę łączy parę z Hotelu Paradise? Tego dowiemy się dopiero po finałowym odcinku.

Zobacz także: Kiedy finał Hotelu Paradise 4?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz